Skocz do zawartości

Latający Harley


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To frajer z gościa, ze się na słabym zakręcie grzmotnął. Niechaj zdrowieje.

A z tymi ksero dokumentami mnie rozbroiliście. Co to za patałachy wypożyczają sprzęt w ten sposób, co za amatorszczyzna. Jak policja zarekwiruje taki pojazd (bez dokumentów de facto), ciekawe czy taka firma sieje bunty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To frajer z gościa, ze się na słabym zakręcie grzmotnął. Niechaj zdrowieje.

Frejerem bym go nie nazwał, bo możliwe ze on stracił przytomnosc. Był po skoku spadochronowym, wiec adrenaline i inne miał pewnie na wysokim poziomie (ludzie chodza po skokach nabuzowani do granic)

 

A z tymi ksero dokumentami mnie rozbroiliście. Co to za patałachy wypożyczają sprzęt w ten sposób, co za amatorszczyzna.

 

Wiesz, jaka marka, taki dealer :)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE tylko hadeki dają niepowołanym.W BMW na jazdach testowych klijent bał się wyjechać na ulicę więc dali mu się potaczać między Promenadą a salonem BMW na ostrobramskiej ,a i tak rozpie....lił im moto. SZACUNEK :) DLA DILERÓW ŻE chcąc pozyskać klijenta nie zważają na jego predyspozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ładnie sobie koleś załatwił Ze zdjęć to mi wygląda jakby faktycznie stracił przytomność przed samym zakrętem bo widać jakby pojechał prosto nawet żadnej próby pokonania zakrętu. Z tymi dokumentami to niezłe bagno, ale ja już kilka razy przekonałem się, że Liberator to niezbyt profesjonalny diler który leci tylko na kasę i jest dostępny dla ludzi z kasą co widać na załączonym obrazku czyli gość ma kasę i nieważne czy umie jeżdzić czy nie to damy mu się przejechać, zauroczy się ( bo trudno nie tym bardziej dla amatora ) wróci i kupi od nas moto a gdzie tu dbałość o klienta. To tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys kolega byl na dolku i odddawal zloty lancuszek do depozytu. w pokwitowaniu napisali "lancszek z metalu, zolty" .. wiec i tu mogli jakos podobnie.

 

ale faktycznie musialo cos mu sie stac. zakret lagodny i nie wyglada na jakis niebezpieczny.

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki z miejsca. Rozwalone kilkadziesiąt tysięcy - widać znak ktory koles ominął slizgiem

 

http://strony.aster.pl/greedo/HD/1.JPG

 

 

Kurde, na tym zdjeciu widac ze zakret nie byl za ostry :biggrin:

Zwlaszcza ze jak piszesz, koles wolno jechal :bigrazz:

Najgorszy przewal z tymi kserówkami dokumentów :icon_mrgreen:

Szkoda kolesia, bo sie moze zrazic do sprzetów.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...