Skocz do zawartości

16 CZERWCA - impreza dla dzieciaków


zibiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najłatwie dojechać to tak:

 

Wałem Międzeszyńskim, mijacie Stadion X-lecia i dalej prosto, mijacie po prawej stronie Zoo i dalej prosto, potem pod Most Gdański i tak ja droga prowadzi wzdłuż niego do świateł, na światłach w lewo (w Jagielońską) i koło Stacji Neste jest stara siedziba Boldoru ;)

 

o 12.10-12.15 będe stał koło stadionu X - lecia przy tej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zastanawiam się czy was nie było czy może były dwie imprezy na Bielanach w dniu dzisiejszym :icon_mrgreen:

 

Czekałem do 13 z myślą, że pojawicie się. W moim przypadku była to: 13 Warszawska Olimpiada Młodzieży Niepełnosprawnej przy ulicy Strumykowej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem. Było naprawde świetnie. Dzieciaki miały ogromną radochę i bardzo miło było was wszystkich poznać.

 

Nie pamiętam jak się nazywało spotkanie więc, nie jestem Ci swiruradom w stanie odpowiedzieć, czy byliśmy na tym samym, aczkolwiek dojechaliśmy około 13:10/15 ktoś nam się po drodze zerwał.

 

zrzucam foty, ale ponieważ, za 30 minut dalej jedziemy wstawię je dopiero dziś wieczorem, albo jutro.

 

Dziękuję wszystkim a super spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wszyscy dotarli bezpiecznie i bezdeszcznie Smile

Powiem tylko że był CZAK NORRIS I NEO Z MATRIXA nie wiedziałem, że oni na prawdę istnieją... Czak nie chciał pokazać kopa z półobrotu i mówi że już ma dość rządzenia światem.

 

Będzie ktoś jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie, imprezka fajna pogoda wbrew pozorom dopisała. Było kilka sław klasy światowej co zostało uwiecznione :) Podziękowania należą się Fundacji Krasnal za poczęstunek.

 

Festyn na Białołęce 16-06-2007

Edytowane przez pepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Siemka dojechałem cały do domu..

 

 

:)

1- podobało mi się .....tak samo jak rok temu

2-dzieciaki jak zawsze usmiechniete..

3-Rodzice i Chuck y\teżżżż :)

4-Znowu zapomniałem się przywitać z kolesiami na H-D, jaka szkoda :) i szkoda ,że tak szybko pojechali w piz...u

5- który to szedł na czołówwkę ze mna :)

6-aaa no i jedzenie jak zawsze miodzio. specjalnie dwa dni nic nie jadłem.. :)

7-wydawało mi się ,że więcej było motocyklistów niż ludzi

 

buhabhuabhuahb

 

Do zobaczenia next time..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...