Skocz do zawartości

Może już było, ale ... Virago 750 czy Vulcan 750 ?


siarka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

w najbliższą niedzielę przyjeżdża do mnie Virago 750 :biggrin:

zdecydowałem się jednak na ten motocykl, troszkę przeraziły mnie te łańcuszki w Vulcanie a i nie bez znaczenia są rozmowy użytkowników na forum :)

jak nabędę to sie fotkami pochwalę :)

 

pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie wiem, dlaczego "wszyscy" tak się boją tych łańcuszków w VN 750

latam na VNie już drugi sezon w sumie około 8 tys km, moto sprawuje się rewelacyjnie

dopiero jak zdecydowałem się na vn 750 i zapłaciłem kasę to zaczęło działać forum i poczytałem co nieco z archiwum no i optymistycznie mnie to raczej nie nastawiło. Rozmawiałem tez na temat tego motocykla z mechanikami i opinie też są różne: jeden bardzo odradzał że to awaryjny sprzęt, drugi (były serwisant KAWASAKI) nie straszył mnie, co do awaryjności to powiedział że tak jak inne moto tylko że przy większym przebiegu rzeczywiście rozrząd trzeba zmieniać no a to kosztuje.

mam nadzieję że mój egzemplarz jest zadbany :icon_mrgreen: i oprócz czynności eksploatacyjnych nie będzie pochłaniał pieniędzy.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P :D niezle

ciekawe czy ma ... no wiecie co .. :biggrin:

i kierowca jedzie z rozpietym rozporkiem

czy ma gniazdko na "dżeka"? przyjemne, ale niebezpieczne. Wyobraź sobie uderzenie przodem motocykl a jakąś przeszkodę :biggrin: Z takim zapięciem nie przerzuci cię przez kierownicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

na moto chce przeznaczyć ok 9.000

i normalnie mam dylemat: virago czy vulcan, vulcan czy virago ?? :wink:

chciałbym dodać że w temacie moto jestem zupełny świerzak ( oznacza to że nie chciałbym grzebać przy moto tylko lać i jeździć:-)

 

Help me :D

pzdr

 

 

 

Witam >>> za tą kasę nie licz na nic rewelacyjnego i młodego >> Ja mam vulcana vn 750 i jestem z niego bardzo zadowolony jest wygodny i miły w prowadzeniu >> faktem jest ze silnik woli wyższe obroty bo mimo że to widlasta jednostka to charakterem bardziej mu do sportu niz do draga ale w sumie jest to bardzo miły moto >>> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...