Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok tylko o której.Jak bedzie lało to proponuję wyjazd przełożyć na sobotę.

Ja wystartuje z Wałbrzycha ok. 16.00, ale nie będe jechał przez Wrocław lecz przez Wołów, w Trzebnicy będę ok. 18.00, więc może poczekacie na mnie...., a jak nie to śmigajcie i zarezerójcie dla mnie miejsce. mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jak tam żyjecie?Ja wybieram się w piatek do Kletna :bigrazz:

Hej Janku , ja tak jak pisałem dojade w sobotę z rana. Daj znaka jakie macie plany na sobote , żebym nie zastał pustej Bikers Choice :crossy:

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Janku , ja tak jak pisałem dojade w sobotę z rana. Daj znaka jakie macie plany na sobote , żebym nie zastał pustej Bikers Choice :clap:

Rano pewnie jeszcze bedziemy dogorywać, po nocnych oranżadkach i soczkach.....Ja nocuje w Sądejówce, możecie tam zajechać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano pewnie jeszcze bedziemy dogorywać, po nocnych oranżadkach i soczkach.....Ja nocuje w Sądejówce, możecie tam zajechać.....

SUper, tylko musisz wytlumaczyć gdzie jest Sądejówka alebo będziesz pilotował mnie przez telefon. Jakieś ogniskowe prowianty mam zabrać czy nie bedzie ogniska? No i co jest generalnie w planach na sobote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUper, tylko musisz wytlumaczyć gdzie jest Sądejówka alebo będziesz pilotował mnie przez telefon. Jakieś ogniskowe prowianty mam zabrać czy nie bedzie ogniska? No i co jest generalnie w planach na sobote?

a o ktorej w sobote bys lecial bo moze tez bym sie wybral??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o ktorej w sobote bys lecial bo moze tez bym sie wybral??

9-10 z wrocka tak mysle. zeby do kletna przyzwoicie dojechac.

 

Unek - lecisz w sobotę? hmmm, może bym się podłączył (jak nadąże teraz za tobą :crossy: ). Nocujesz czy wracasz?

Szafir bede wracał , niestety nie mogę zanocować. a o tempo sie nie bój , będe się cieszył jeśli zdecydujesz sie jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9-10 z wrocka tak mysle. zeby do kletna przyzwoicie dojechac.

Szafir bede wracał , niestety nie mogę zanocować. a o tempo sie nie bój , będe się cieszył jeśli zdecydujesz sie jechać.

spoko jak nie dam za bardzo po oczach w piatek to sie wybiore :crossy: no i mam nadzieje ze zdazysz na piatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podlaczam sie pod pytanie. O ktorej w sobote jedziecie do Kletna? Gdzie moge sie z wami spotkac?(startuje z Wrocławia) Chetnie bym podskoczyl do Kletna, a potem musze leciec do Tychow wieczorkiem. Tak wiec jezeli jest taka mozliwosc to pisze sie na przelot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w takim razie godzinę 10.00 na bp na karkonoskiej, na wylocie z Wrocka. Tam gdzie z reguły startujemy na traski. :biggrin:

spoksik

 

Proponuje w takim razie godzinę 10.00 na bp na karkonoskiej, na wylocie z Wrocka. Tam gdzie z reguły startujemy na traski. :biggrin:

latales gdzies wczoraj?bo myslalem ze zobacze maszyne w garazu (zostawilem tam namiot apropos) a tu tylko malutka pyrkawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Janku , ja tak jak pisałem dojade w sobotę z rana. Daj znaka jakie macie plany na sobote , żebym nie zastał pustej Bikers Choice :)

Ok będziemy z Marcyśkiem na was czekać.A plany ,myślę wybrać się do Pastwin ( za Boboszowem w Czechach)Na obiadek (jest tanio) z piwkiem .A pózniej razem pomyślimy.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...