Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w temacie planów łykendowych, to mamy z Rakiem nastepującą propozycję na najbliższą sobotę. Mianowicie chcemy odwiedzić Lubiąż z racji specjalnych dni Lubiąża i zobaczyć udostępnione w tych dniach a dotychczas niedostępne podziemia i komnaty, później będziemy kontynuować naszą wycieczkę w kierunku Chobieni na zlot. A dalej się zobaczy. Startujemy w sobotę 9.30 ze stacji BP kolo Astry. Jesli ktoś ma ochote się dołączyć - zapraszam :icon_rolleyes: .

No ja narazie jestem uziemiony na dalsze wypady, małzonka zaniemogła na kolano (poszły jej wiązadła) i nie moze sie poruszać...cóż mam nadzieję, że operacja przyniesie właścowy skutek i wszystko bedzie ok...miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za długą przerwę byliśmy z Wojtkiem i Markiem w Zakopcu i na Słowacji zrobiliśmy ponad tysiąc kilometrów Zdjęcia jak zwykle u mnie na stronie jutro będą dzisiaj lecimy do Chobieni na TSA

Pozdro

Witaj Hamir, jak sie spotkamy to dopiero bedziemy mieli co opowiadać, my z Pierowszowem o przygodach na Ukrainie, Wy o wypadzie do Zakopca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam tych co ostali się w zamku do ranka.

Mnie się tam podobało, z perspektywy plecaka szczególnie po 3 browcach. Lubiąż ockej, zdjęcia co poniektórych sztanów zwiedzania piwnic, komnat, (dostepnych tylko na tą okazję -16-17.06- udostępnimy zainteresowanym :biggrin:.)

Wycieczka standardowo zakończona lansowaniem sie na Solnym :D

pozdrowienia Ciocia Gienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakoś Cię nie spotkaliśmy...szkoda, do kompletu brakowało Cię i Marcyśka.Ale było oki tylko jak dla mnie krótko niestety

Faktycznie szkoda ale trochę szybciej wyjechałem.

 

nie trzeba powtarzać, ;) ma się rozumieć tylko :icon_evil: oj zbyt lubię...ale, ale co tam z weekendem nad jeziorkiem???

Wybieramy się 29.06.-01.07 na spotkanie Hondy shadow i EKG do Powidza (jezioro luksus) pakuj manatki i śmigaj z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się 29.06.-01.07 na spotkanie Hondy shadow i EKG do Powidza (jezioro luksus) pakuj manatki i śmigaj z nami.

 

Janku, najprawdopodobniej z Aga dojedziemy w dwa motorki 30go. Wiec trzymaj dla nas miejsce na polu :banghead: Wczesniej sie nie uda niestety -praca. Ale 30go meldujemy sie na bank. :cool: Mam nadzieje ,ze uda mi sie Rakai Eko wyciagnąc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się 29.06.-01.07 na spotkanie Hondy shadow i EKG do Powidza (jezioro luksus) pakuj manatki i śmigaj z nami.

Janku, najprawdopodobniej z Aga dojedziemy w dwa motorki 30go. Wiec trzymaj dla nas miejsce na polu :icon_mrgreen: Wczesniej sie nie uda niestety -praca. Ale 30go meldujemy sie na bank. :icon_rolleyes: Mam nadzieje ,ze uda mi sie Rakai Eko wyciagnąc .

 

super.będe czekał :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...