Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

śpieszę zameldować, ż4e dojechaliśmy do domku w całości :smile: dziękuję wszystkim za miłe towarzystwo, taka niedziela to mi się podoba :biggrin: z wyjątkiem roli plecaka :) ... pozdrawiam i do zobaczenia

Dzięki za wspaniałą wyprawę, szczególne podziekowania tym najwytrwalszym....Pożniej rzucę foty...teraz czas na zapowiadane piwko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspaniałą wyprawę, szczególne podziekowania tym najwytrwalszym....Pożniej rzucę foty...teraz czas na zapowiadane piwko....

ja rozmawiam od jakiegoś już czasu z Absolutem 0,7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że i we wrocku zaczynaja sie organizować spotkania armaturek :(

tak jak kolega ,który prowadził córke ,my też byliśmy na podobnej imprezie syna kuzynki ,ale zapewne na jakiś kolejny wypad się piszemy w dwa motongi :)

Jasiu melduj jak się Royal na trasie spisywał i czy byłeś z Marysią.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że i we wrocku zaczynaja sie organizować spotkania armaturek :)

tak jak kolega ,który prowadził córke ,my też byliśmy na podobnej imprezie syna kuzynki ,ale zapewne na jakiś kolejny wypad się piszemy w dwa motongi :)

Jasiu melduj jak się Royal na trasie spisywał i czy byłeś z Marysią.

Pozdrawiam Wszystkich

I super.Motorek szedł jak burza.Niestety plecak kuruje się.Jeżdzimy spokojnie i Danusia da sobie spokojnie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich , jak tam, zdobywaliście ten Chojnik???

Ja wróciłam z weekendowej przejażdżki :icon_mrgreen: do Zielonej Góry . Wracając do naszych niedzielnych przejażdżek, mówiliśmy coś o zwiedzaniu klasztoru w Lubiążu, mam załatwone wejście i przewodnika ale musimy dać znać kiedy chcemy i uzgodnić termin w miarę wcześniej. Ja mam w czerwcu niewiele czasu wolnego, ale coś się wymyśli :biggrin:, myślałam o 2 połowie czerwca , piszcie czy miejsce odpowiada, i jaki termin by pasował, no i najważniejsze, czy chęci są :clap:

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich , jak tam, zdobywaliście ten Chojnik???

Ja wróciłam z weekendowej przejażdżki :icon_biggrin: do Zielonej Góry . Wracając do naszych niedzielnych przejażdżek, mówiliśmy coś o zwiedzaniu klasztoru w Lubiążu, mam załatwone wejście i przewodnika ale musimy dać znać kiedy chcemy i uzgodnić termin w miarę wcześniej. Ja mam w czerwcu niewiele czasu wolnego, ale coś się wymyśli :lalag:, myślałam o 2 połowie czerwca , piszcie czy miejsce odpowiada, i jaki termin by pasował, no i najważniejsze, czy chęci są :lalag:

Pozdrawiam...

Cześć dzisiaj byliśmy w Karpaczu.Jesli chodzi o mnie i Marcyśka to w sobotę jedziemy na Ukrainę.(na 9 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...