Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No rośniemy w pojemnościową siłę po kupnie przez Unka i Kosina nowych moto.Gratulacje.A póki co, to przed nami Kletno i tam prawie wszyscy się wybieramy.

a do swidnicy w ten weekend wpadniecie??czy tez jest kletno w ten weekend??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja z Hamirem, Markiem i innymi z parafii wybieramy sie do Świdnicy w sobote ok. 15 (oczywiście zakładamy, że nie bedzie pompy).

Właściwie to jak tak nie wiem czy możesz formalnie poruszać się nowym nabytkiem po ulicach :icon_mrgreen: Chyba że zdeponowałeś u Hamira odpowiednią ilość na Kletno. :icon_eek:

Panowie czy dobrze prawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jak tak nie wiem czy możesz formalnie poruszać się nowym nabytkiem po ulicach :) Chyba że zdeponowałeś u Hamira odpowiednią ilość na Kletno. :D

Panowie czy dobrze prawie?

No to dobrej zabawy, ja tez nie będę w Świdnicy (mam za daleko....hahahaha). A tak poważniem to za dużo było ostatnio wypadów, muszę trochę ponadrabiać zaległości w innych tematach....Do zobaczenia w Kletnie, wszak to już za tydzień... :crossy: :biggrin: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jak tak nie wiem czy możesz formalnie poruszać się nowym nabytkiem po ulicach :) Chyba że zdeponowałeś u Hamira odpowiednią ilość na Kletno. :biggrin:

Panowie czy dobrze prawie?

 

 

Zdeponowane, tyle ile wlezie do cylindrów. Na wersje z bakiem sie nie piszę. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jak tak nie wiem czy możesz formalnie poruszać się nowym nabytkiem po ulicach :crossy: Chyba że zdeponowałeś u Hamira odpowiednią ilość na Kletno. :)

Panowie czy dobrze prawie?

 

 

Zdeponowane, tyle ile wlezie do cylindrów. Na wersje z bakiem sie nie piszę. biggrin.gif

 

Oczywiście Hamir mi sie zalogował na kompie i post poszedł od niego, eh ta ślepota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeponowane, tyle ile wlezie do cylindrów. Na wersje z bakiem sie nie piszę. biggrin.gif

 

Oczywiście Hamir mi sie zalogował na kompie i post poszedł od niego, eh ta ślepota.

Wojtek, a Ty się dziwiłeś, że kiedyś zamiast Twojego imienia napisałem imę Hamira.....hahaha....coż skleroza rosnie....ale, że u Ciebie? Przeca Ty jeszcze młodzian....ale z dużym moto....

 

P.s. moja Virażka już zapuszczona na Allegro....smutno jakoś sie zrobiło, jakbym przyjaciela tracił.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, a Ty się dziwiłeś, że kiedyś zamiast Twojego imienia napisałem imę Hamira.....hahaha....coż skleroza rosnie....ale, że u Ciebie? Przeca Ty jeszcze młodzian....ale z dużym moto....

 

P.s. moja Virażka już zapuszczona na Allegro....smutno jakoś sie zrobiło, jakbym przyjaciela tracił.....

 

Wcale ci się nie dziwię Marcyś, jak kupcy przyjechali po moją Virażkę to Gosia patrzyła na mnie jakbym dokonał zdrady małżenskiej. A póżniej przez miesiąc jak nie mielismy na czym jeżdzić musiałem wysłuchiwać jak coś przeleciało ulicą : po co sprzedałeś taki był fajny motorek.

 

Ale nie ma tego złego .....

 

Nie wiem czego szukasz, ale Marek szuka czegoś większego i głosi, że swojego Maraudera 800 odda za rozsądną kasę, może warto pomyśleć ?

 

 

A maszyna jest odszykowana na błysk. (mimo że w Kletnie wiosną wydech mu odleciał : )))))))) )

 

Pozdrawiam, do piątku - to juz tylko tydzień. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale ci się nie dziwię Marcyś, jak kupcy przyjechali po moją Virażkę to Gosia patrzyła na mnie jakbym dokonał zdrady małżenskiej. A póżniej przez miesiąc jak nie mielismy na czym jeżdzić musiałem wysłuchiwać jak coś przeleciało ulicą : po co sprzedałeś taki był fajny motorek.

 

Ale nie ma tego złego .....

 

Nie wiem czego szukasz, ale Marek szuka czegoś większego i głosi, że swojego Maraudera 800 odda za rozsądną kasę, może warto pomyśleć ?

A maszyna jest odszykowana na błysk. (mimo że w Kletnie wiosną wydech mu odleciał : )))))))) )

 

Pozdrawiam, do piątku - to juz tylko tydzień. :)

No to pogadamy z Markiem w Kletnie, jeszcze sam nie wiem dokładnie czego szukam, na razie musze sprzedac Virazkę....dalej się zobaczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...