Skocz do zawartości

Walek zdawczy Gs 500


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak powinien wygladac walek zdawczy w Suzuki Gs 500e? Moj ma wieloklin dosc mocno zjechany ,wysokosc tych klinow jest ok. Wyglada na to, ze nadaje sie tylko do wymiany ale nie jestem tego pewien na 100% Ma ktos moze zdjecie takiego walka??? Ile bedzie kosztowac ewentualna wymiana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak powinien wygladac walek zdawczy w Suzuki Gs 500e? Moj ma wieloklin dosc mocno zjechany ,wysokosc tych klinow jest ok.

 

To znaczy zjechany, czy OK ?

Czy chodzi o to ze zembatka zdawcza na tym walku, zabezpieczona segerem robi wrazenie luznej ?

Jesli tak, to tak powinno byc.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ

Jest zdjecie tego mojego walka.

Co o tym sadzicie???

Mam dodatkowo jeszce dwa pytania:

1) cieknie mi olej popychaczem od sprzegla(tym obok walka zdawczego), jak to uszczelnic?

2)9 tys km na lancuchu Iris to duzo czy malo???

Edytowane przez Dario.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ

Jest zdjecie tego mojego walka.

Co o tym sadzicie???

Mam dodatkowo jeszce dwa pytania:

1) cieknie mi olej popychaczem od sprzegla(tym obok walka zdawczego), jak to uszczelnic?

2)9 tys km na lancuchu Iris to duzo czy malo???

Wałek jest do wymiany. Wymiana wałka jest związana z rozbiórką silnika, więc uszczelnienia i tak powinno się przy okazji wymienić. Nie znam dokładnie tego silnika, ale z reguły na wałku sprzęgłowym jest simmering. 9 tys. na łańcuchu to mało, ale o jego zużyciu decyduje regularne smarowanie , mogło mieć wpływ zużycie wałłka zdawczego, bo podejrzewam że zębatka zdawcza latała na nim wzdłuż i w poprzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...