Skocz do zawartości

Zerknijcie na tą 929


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić honde fireblade 929 i natknąłem się oto na taki sprzęt:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M425471

 

Co możecie powiedzieć na podstawie zdjęć?

Może ktoś go zna, wie coś o jego przeszłości?

Na co zwrócić uwagę przy kupnie?

W rozmowie telefonicznej sprzedawca wydawał się być w porządku

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

z tego co widać na tych małych zdjeciach to:

-moto całe po lakierze,naklejki ponaklejane nie tam gdzie trzeba,na czaszy w ogóle brak

-podrapany dekiel z lewej strony

-zaciski przednie i tylne mogą być z innego motocykla(powinny mieć złoty kolor)

-malowanie a'la 2000r,a to jest niby 2001

-zakończenia kierownicy(ciężarki)są inne niż oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że to jest 2000 rok tylko pierwsza rejestracja była w 2001 i dlatego sprzedający tak napisał, zapominałem się o to zapytać. Dekiel jest rzeczywiście przerysowany bo motocykl był po ślizgu na lewą stronę ale ponoć nic nie klejone wszystko zostało wymienione na nowe.

 

A jeśli chodzi o naklejki to brak jednej na czaszy i chyba na baku w trochę złym miejscu o to Ci chodzi sendrek?

 

Ale jak myślicie warto? Czy może szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie jest "od czapy"

zadupek i dolne owiewki są w oryginale malowane półmatowym lakierem,który przypomina granit,tu masz wszystko jak leci w czarnym zwykłym.

napisy fireblade są inne niż oryginały,generalnie naklejki powinny z srebrnego przechodzić w ciemny grafit,a tu z białego w czarny.

 

reasumując na pewno jest całość po lakierze

zapytaj sprzedającego o kolor zacisków,bo powinny być złote,a te wydają się być srebrne(może mył ją taką chemią,że zjadło farbę.)

 

z innych rzeczy,które mogą coś powiedzieć,to w tle widać lawetę - należy przyjąć więc że ktoś sie zajmuje zwożeniem pojazdów które same nie jeżdżą i bla bla bla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lusterka malowane a nie powinny być

na zadupku na foto z lewej strony te "rr" to raczej nie za orginalne (złe naklejki na tyle)

z boku prawym tez nieorginalne naklejki : żylty za wysoko wchodzi na 100% i brakije napisu "pgm-fi"

malowanie jest 2000 rok

 

wypelnienia plastikowe z przodu sa chyba na jakieś inne śróbki przykrecone(nie jestem pewien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a czy wy na naklejkach bedziecie jezdzić?? :biggrin: :D :icon_razz:

wazne aby silnik był wpożo i rama prosta... aby dalo zlozyc moto w zakret ...

byl ostatnio wypadek koles kupil moto z krzywa rama pojechał sie przejechac , a moto nie dalo sie zlożyć w zakret a kierowca poniosł smierć... na forum o tym było... ja bym nie czaił sie na naklejki i srubki ... rama i silnik ... a naklejki dokupisz :buttrock: takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wy na naklejkach bedziecie jezdzić?? :icon_evil: :icon_eek: :lapad:

wazne aby silnik był wpożo i rama prosta... aby dalo zlozyc moto w zakret ...

byl ostatnio wypadek koles kupil moto z krzywa rama pojechał sie przejechac , a moto nie dalo sie zlożyć w zakret a kierowca poniosł smierć... na forum o tym było... ja bym nie czaił sie na naklejki i srubki ... rama i silnik ... a naklejki dokupisz :banghead: takie jest moje zdanie...

witam,wiadomo że rama i silnik musza byc proste,ale po takich rzeczach jak naklejki mozna juz cos nie cos wywnioskowac ze cos sie działo z motocyklem,jak bedziesz kupował motocykl za kilklanacie tysiecy złotych to tez bedziesz chciał żeby było wszystko tak jak powinno byc,wtedy zmienisz zadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,wiadomo że rama i silnik musza byc proste,ale po takich rzeczach jak naklejki mozna juz cos nie cos wywnioskowac ze cos sie działo z motocyklem,jak bedziesz kupował motocykl za kilklanacie tysiecy złotych to tez bedziesz chciał żeby było wszystko tak jak powinno byc,wtedy zmienisz zadnie.

 

 

Dokładnie TAK!!!

 

Jak będziasz miał kupić moto za ciężko zarobione pieniądze (duże pieniądze), to zacznie cię irytować każda pierdoła. Bo utopić kasę to potrafi każdy :cool: a potem jak ochłoną emocje ;) cholera człowieka może trafić.

 

Takie moje zdanie.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...