Skocz do zawartości

Potrzebuje pomocy yamaha dt 125


ernik17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam piewiem problem i niewiem co to jest . Jakies poltora miesiaca kupilem sobie dt 125 , i od jakiegos czasu niechce mi sie na wolnych obrotach wkrecach , zas na wyzszysz jezie normalnie . :P :) Co to moze byc ?? :icon_razz: ( MULI )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze z kolega regularnie.i moj kmx a jego dt to niebo a ziemia.Wiadomo ze dwosow nieciagnie tak od dolu ale bez przesady.U ciebie stawiam na zle wyregulowany lub zaciety zawor.jest on caly czas otwarty ztad to mulenie.cos z linkami lub silniczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: Panowie to to mu jak sam sk***ysyn... moj KMX w porwnaniu do tej DT to petarda :) chociaz na wyzszych obrotach juz idzie tak jak powinna. ja bym wpierwszej kolejnosci rozkrecił gaznik wyregulował ładnie zmienił swiece . a filtr powietrza to chyba nowy z tego co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza jest nowy . !! Powiem tyle ze na wolnych obrotach takich jak 4 , 5 tys obrotow to jest taki chloerny mol , a na tych 8 , 9 , 10 to jest zajebista i tak przy 6 czuje otwarcie sie zaworu :banghead::P Byc moze jest to zwiazane z rozlegulowanym gaznikiem ?? :icon_rolleyes: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co czyścić ani regulować, chyba że chcesz coś popsuć. DT 125 poniżej 6 tys jest mułem - każda - a jak sie wkręci do 6 tys to otwiera sie zawór i sie robi z niej potwór. Tak to już jest z dwusówami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co czyścić ani regulować, chyba że chcesz coś popsuć. DT 125 poniżej 6 tys jest mułem - każda - a jak sie wkręci do 6 tys to otwiera sie zawór i sie robi z niej potwór. Tak to już jest z dwusówami...

 

 

Stary nia ruszyc ciezko .... :) Ernik przyjedz do mnie do garazu pewnego pieknego dnia rozkrecimy gaznik przeczyscimy zlozymy wyregulujemy ładnie - i zobaczymy co bedzie dalej... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...