Skocz do zawartości

co na pierwszy raz? (jaka maszyna)


Rekomendowane odpowiedzi

powiesz tak:

1) jak masz prawko na B -TO mówisz ; Tak przyjmuje mandat w wysokości 300 zł i zero punktów no i dzwonisz po kolege jak sie uprą żeby odebrał moto

2) jak nie masz żadnego prawka to 500 zł i zero punktów i znów kolega

Ale nie przejmuj sie ja teznie mam prawka choć robie za 2 tygonie egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wg. twoich upodobań to raczej GS500F bedzie OK. Sam mam GS ale naked`a. Przed kupnem myslalem ze bedzie za maly i za slaby bo juz niejednym sprzetem jezdzilem a GS potrzebna mi do pracy jest , ja waze ok.100kg i 176cm , nie wnikam jak wygladam na tym moto, pewne jest ze prowadzi sie dobrze, nawey przy twoim wzroscie bedzie ok, bo dla mnie jest jakby lekko za duza a mianowicie odleglosc do kierownicy jest meczaca podczas jazdy na miescie. GS jest tania w obsludze, oszczedna (ok.5,5-6L w miescie) a przy sprzedazy nie ma problemu bo wielu jest chetnych na te sprzety. Wersja F w ogóle wygląda super. Ostateczny wybór należy do Ciebie a wielu opcji raczej nie ma. Polecam GS na początek ,posmigac 1-2 sezony, wczuc sie w klimat i pozniej myslec co dalej. Jak wsiadziesz na GS to zobaczysz jak latwo sie prowadzi i ze nawet niezle się zwija jak na takiego komara. Ja uzywam GS codziennie do jazdy na kurierce i jest OK. Juz w poniedzialek stuknie jej 60 tysiecy mil a to jest 100k km i moto smiga spoko.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście prawko musi być i to bez dyskusji , ale czy każdy wszystko robi jak należy?

Czyli sie ze mną zgadzasz :icon_rolleyes: Nie mówię, że każdy musi robić wszystko jak należy, ale takie elementarne rzeczy jak prawko muszą być załatwione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sie ze mną zgadzasz :icon_rolleyes: Nie mówię, że każdy musi robić wszystko jak należy, ale takie elementarne rzeczy jak prawko muszą być załatwione

No jasne dlatego robie , ale powiedz czy wysiedzisz w domu jak w garażu stoi sprzecior -ja nie moge ale jezdze ostrożnie (po prostu normalnie)

 

Czyli sie ze mną zgadzasz :) Nie mówię, że każdy musi robić wszystko jak należy, ale takie elementarne rzeczy jak prawko muszą być załatwione

A Ty masz jakiś motor?

A może tata ma bo masz 13 lat tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...