Skocz do zawartości

co na pierwszy raz? (jaka maszyna)


Rekomendowane odpowiedzi

poszukaj też info o kawasaki er-6f, poj 650 a koników ma tylko 70. Sprzęty nie za duże, plastiki mają. Kiepsko będzie jak sie wyglebisz, na wartości też trochę stracą ale chociaż nikt nie będzie sie czepiał że masz za mocny motor :P Sam zaczynam przygodę z moto, też chciałem "plastika", nie kupiłem gs'a ani er bo nie ma starszych modeli, na które było by mnie stać (nie wspominam tu o gołych wersjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gs500f, male moto w duzej owiewce :P

gs polecany jest przez wielu na poczatek, nie znam go wiec nic nie mowie, szczerze mowiac, bardzo ladnie sie prezentuje.

ja rozgladalem za: gpz500s, cb500, xj 600, thundercat, er6f, sv650s i padlo na sv

nie zaluje, a to ze jestes wysoki, pomoze Ci na parkingu

 

moje opinie o sv masz tu ale moze byc ona dla Ciebie za krotka. Idz do komisu, usiadz, zobaczysz co Ci pasuje.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie od czytania tych testow i opinii to juz mnie glowa boli '-)

a moze sie okazac ze odwiedze komis albo salon i kupie cos calkiem innego

w kazdym razie pomagacie mi znalezc odpowiedni "target" do szukania

 

yyy a masz prawko?

przyznam sie ze ja kupilem w ciemno i odebralem dzien po egzaminie, wiec jazde probna mialem z Leeds do Glasgow...

Naczytac musisz sie troche, a to ze mozesz wyjsc z czym innym niz planowales jest baaardzo mozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam prawka na motocykl, zamierzam isc na kurs po wakacjach - tzn. na pewno nie kupie motocykla dopoki nie zrobie kursu

a ten GS coraz bardziej mi sie podoba

 

no jeśli design i styl i może mały zapas mocy to może jajko -suzuki gsx 600 zod 1998-9

No ale o gustach sie nie dyskutuje, ważne żeby Ci się podobał

 

 

ajjjjj ten gsx 600 jest zajebisty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myśle że z kupnem nie masz się co spieszyć najlepiej dać sobie czasu i przymierzyć sie do kilku modeli zastanowić się czego dokładnie szukasz bo każdy ma inne gusta a to przecież ty będziesz śmigał na tym sprzęcie i musisz być z niego zadowolony :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...