Skocz do zawartości

chwale sie ;)


nameless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1995

 

koles mowil ze to ten sprzet http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426,3702428.html

 

dopiero teraz zaowazylem ze glebe mial, nie szlif chyba parkingowa bo miejsca gdzie prawa owiewka jest przykrecona sa wzmocnione wloknem mszklanym. jak puszcze kierownice jedzie prosto, ladnie utrzymany

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest co poczytać! Ale to dobrze zobaczymy jak sie będzie spisywać, a ty nie jeżdzisz dzisiaj , ja właśnie wróciłem chyba mi już odbija patrze dziś na zegar a tam 190 w mieście , kurde lubie ten sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje - sprzecik jest zacniutki - to ze miasz podklejone uchwyty plastikow jeszcze o niczym nie swiadczy - zwroc uwage na lakier na owiwce - jezeli jest oryginalny to najprowdopodobniej cos sie z uchwytem stalo podczas innego czegos a nie przy prkingowce albo dzwonie - jak jedzie prosto to super i jezeli rama ma oryginalny lakier i orginalne spawy przy glowce to sprzet nie byl koszony

 

pozdro i szerokiej drogiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest co poczytać! Ale to dobrze zobaczymy jak sie będzie spisywać, a ty nie jeżdzisz dzisiaj , ja właśnie wróciłem chyba mi już odbija patrze dziś na zegar a tam 190 w mieście , kurde lubie ten sport!

 

No jak smigałes 190 w BDG to git. Pewnie na ul. Kamiennej. hehe. A co do 190 na GSXF to chyba niezle musiales ja meczyc bo GSXF-y max. leca 215-220 z wielkim bólem weic 190 trzeba neizle petowac. Ja na Kamiennej lubilem smigac w nocy, raz jechalem ok. godz 3 w nocy zawiezc tate do pracy na Dworzec Głowny więc z Fordonu trzeba smignać Kamienną i tak po zjeżdzie z Wiaduktu Warszzwskiego w Kamienna i ogien tak na 3/4 a ojciec z tylu sie drze ze mam zwolnic po pomidory mu sie gniota w torbie ze sniadaniem.hehe.Ogólnie to w BDG nie latałem więcej niz 200kmh bo nie ma gdzie. nawet na trasie na Gdańsk nie da rady bo ciągle jakies wjazdy z podporządkowanej, skrzyzowania czy TIR-y smigaja 70kmh blokując droge. Jak przyjdzie lato to polecam cie traskę z centrum np. R. Fordońskie -os.Lesne/WORD-trasa Gdanska az do Trzeciewca i spowrotem. Ja w zeszle lato jak bylem w PL i mialem jeszcze RF600R to robilem ta trase kilka razy kazdej nocy, zaczynając po pólnocy a obwodnica byla jeszcze w przebudowie miedzy os. Lesnym a Osielskiem. Z Trzeciewca zjazd na BDG czyli Leśne do R. Torunskiego i tam zawracałem i dalej jazda na miasto. Tak czy inaczej kazdy z BDG na moto wie gdzie najlepiej smigac na moto - pas startowy w trasie na Koronowo a przeciez to nie jest daleko od zjazdu w Trzeciewcu. pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim :wink:

tak to moj pierwszy w ogole sprzecik :) wczesniej byl tylko rower :)

 

dzis bylem na parkingu odwiedzic bo pewnie dzis nie bede jezdzic (w poniedzialek matura a ja absolutnie nic nie umiem :/ ) odpalila odrazu i bez ssania :lalag: pozniej ssanie wlaczylem bo przygasal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...