Skocz do zawartości

Derbi Senda 50


falki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest mase temetów o zwracaniu uwagi na to i tamto....

 

na pewno patrz na napęd - zembatki - droga rzacz do wymiany

 

praca silnika - standard, rozstaw kół, RAMA !!!

kierownica (chodzi o ustalenie czy powypadkowy...)

 

pozatym derbi 50 .... jeden z tanszych, a czy z gorszych to nie wiem, niech powiedzą ci co mają

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak z wersją 125 czy są jakieś problemy z rejestrowaniem na motorower? i jak się zbierają takie fury bo mam swoją wage i wzrost (187cm i 80kg) czy to będzie naturalnie wyglądało chodzi mi o porównanie tego z jakimś innym moto bo widziałem tylko na fotach a podoba mi sie ten sprzęcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ta pekajaca rama i jakos tak mam wrazenie, ze z rok temu to na rynku było kilka tych send po jakiś dzwonach mniejszych lub wiekszych. Nie wiem czy pamietacie tą a poklejonym przodem i jeszcze jakieś inne. Procz tego przeniesienie napędu, czy był żyłowany - czyli jak w każdym innym.

 

Z rejestracją 125/50 jest b.duzy problem jak nie masz wbitej pojemnosci 50 na dowodzie. Gro tych sprzetów które są na sprzedaż 125/50 są zza granicy, bo tam poprostu już w papierach tych niemieckich przy sprzedaży (brief czy jakoś tak nie znam sie :icon_mrgreen:) wpisywana jest ta mniejsza pojemność, a jadąc na pierwszy polski przegląd ( do rejestracji ), Pan Wiesiu nie bedize Ci sprawdzał pojemności silnika.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To derbi z allegro na oko łodne

nie widac jakichkolwiek uszkodzen napęd , zawiecha lakier i wszystkie inne podzespoły wyglądaja dobrze!!!

ale w rzeczywistości może byc inaczej! musiałbyś zadzwonic do goscia i go solidnie wypytac

a potem dokładnie obejrzec sprzęt swoją drogom sendy 50 sa dosyc słabe miałem stychnośc z tym moto co innego senda z cylindrem 80cm3 tym juz idzie pojezdzic tylko często tego rama niewytrzymuje :)

na twoim miejscu rozejżałbym sie za jakąs 125 zarej. na 50

jak bys miał inne moto na oku i potrzebował rady to wal na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma akurat 4tys.niedawno sprzedałem skuter. Miałem juz stycznośc z biegami i o wiele bardziej je wole i dlatego przesiadam sie na coś z biegami. rodzice niechca mi pozwolić na kupienie 80/50 a 125/50 to juz napewno.dlatego to derbi wpdło mi w oko bo jest blisko wmiare i wyglada ładnie ale neiwiem jak w rzeczywistości... Ale nie odpowiedzieliscie na moje pytanie czy to ma silnik mineralli czy nie?? wiem ze taki sam jak w gpr 50. jak patrzyłem na mielochu to z cześciami niema wiekszego problemu......... A wrazie jak bym ja ogladał to na co zwrucic uwage w sendzie?? Co jest tam awaryjne.........?

 

zastanawia mnie jeszcze ułożenie tłumika i wogule jakis jest tam dorobiony stelarz na tablice i na lampe. Spujrzcie np. na to zdjęcie i porównajcie sobie http://bikepics.com/pictures/085124/

 

Tam jest jakis kawałek blachy i tłumik bezposrednio pod błotnikiem...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...