Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

siemanko wszystkim pozdrawiam z wrocka i pytanie czy w tym roku tez bedzie organizowana "impreza" dla dzieciakow bo my juz szykujemy maszyny do wyjazdu na "krotka" wycieczke do was, jak cos to dajcie znac i zarezerwujcie dla wroclawia blachy ;) i zamowcie pogode bo po zeszlorocznej podrozy do dzis susze skarpety :)

 

pozdrwaiam KONDON wrc :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim pozdrawiam z wrocka i pytanie czy w tym roku tez bedzie organizowana "impreza" dla dzieciakow bo my juz szykujemy maszyny do wyjazdu na "krotka" wycieczke do was, jak cos to dajcie znac i zarezerwujcie dla wroclawia blachy :icon_mrgreen: i zamowcie pogode bo po zeszlorocznej podrozy do dzis susze skarpety :icon_mrgreen:

 

pozdrwaiam KONDON wrc :)

 

 

Tak tak, w tym roku również będzie organizowana impreza z tego cyklu :biggrin:

 

Jakieś bardziej szczegółowe info podam niebawem, wstępnie, jeśli dobrze pamiętam to data 14 czerwca i ponoć na lotnisku w Radawcu pod Lublinem.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję, że do tego czasu już zdobędę prawo jazdy i kupię motocykl. Wtedy to by była jedna z moich dłuższych tras. A jak nie uda mi się tego załatwić, to będę musiała znaleźć kogoś kto weźmie mnie jako plecak :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety działacze Hospicjum nie organizacyjnie są dość ciency i ciężko jest cokolwiek z nich wydusić.

 

Dostałem jednak cynk, że na Radawcu ma być bity jakiś tam srogi rekord w utworzeniu serca czy coś takiego. Ma latać helikopter i robić zdjęcia z powietrza.

 

Na razie tyle ciekawostek. Jak coś wyduszę więcej, czym prędzej wam doniosę.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...