Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak wspomniała Sobota były rozdawane jakies balchy z Małym Księciem.. Kurde ja zajechałem na miejsce troche później i pytałem o nie wolantariuszy ale nie wiedzieli nawet o ich istnieniu..

No ale trudno, mam 2 naklejki i tez jest ok :)

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie wliczajac panow z za baltyku O_o .. dokladnie nie wiem skad... ale respect ! :icon_evil:

 

Ci ludzie byli z Holandii z miasta siostrzanego do Pilawy. Chwilę z nimi pogadałam. Fajna sprawa taki kawałek przejechać.

 

Przemek sorry że nie udało mi się powiedzieć Ci do kogo masz iść po tę blaszkę, ale naprawdę to jacyś wolontariusze na początku rozdawali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie byli z Holandii z miasta siostrzanego do Pilawy. Chwilę z nimi pogadałam. Fajna sprawa taki kawałek przejechać.

 

 

kurcze bylismy prawie pewni, ze to norwegia czy szwecja (bo mowili jakos tak 'od tylu' miedzy soba :biggrin: ), .... holandia - tez fajnie :)

 

a co do blach, to jak przyjechalismy kolo tej 13 to przeszly dwie dziewczyny z garscia blach i je rozdawaly..

potem jak ktos dojezdzal to tez juz nie dostali, i mowili organizatozy, ze chyba juz po prostu nie ma. a szkoda bo calkiem fajne

 

w kazdym badz razie nie spodziewali sie nas w takiej ilosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

 

 

a co do blach, to jak przyjechalismy kolo tej 13 to przeszly dwie dziewczyny z garscia blach i je rozdawaly..

potem jak ktos dojezdzal to tez juz nie dostali, i mowili organizatozy, ze chyba juz po prostu nie ma. a szkoda bo calkiem fajne

 

 

blachy to powiem ze pierwsza klasa są, na mało którym zlocie gdzie sie płaci kase za wjazd sa blachy tej jakości, co prawda ja popsułem w swojej mocowanie ale dobry klej wezmie wszystko :)

 

zarło też było pierwsza klaa, grochóweczka palce lizać

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek sorry że nie udało mi się powiedzieć Ci do kogo masz iść po tę blaszkę, ale naprawdę to jacyś wolontariusze na początku rozdawali...

 

Co Ty, Ania. Nie masz mnie za co przepraszać :icon_biggrin:

Jak wspomniał Kulus, nie balszki są najważniejsze :)

Bardzo się cieszę, że byłem na tej imprezie..

 

P.S.

Sobota ładnie Ci jeden dzieciak kręcił Kawę do odcinki ;) ;)

 

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S.

Sobota ładnie Ci jeden dzieciak kręcił Kawę do odcinki ;) ;)

Pozdrawiam

Przemek

 

no te dzieci to czasem wyczucia nie maja! .. az mnie zabolalo jak zawyl :) ... szczegolnie ten chlopczyk byl niezly, bo tylko ktos go zostawil z kluczykami przy motocyklu to sam odpalal i gazowal do oporu :)...

 

...ja w tym wieku....... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te dzieci to czasem wyczucia nie maja! .. az mnie zabolalo jak zawyl :flesje: ... szczegolnie ten chlopczyk byl niezly, bo tylko ktos go zostawil z kluczykami przy motocyklu to sam odpalal i gazowal do oporu :crossy:...

 

...ja w tym wieku....... :P

 

jeden dzieciak wkręcił moją CB na takie obroty ze pewnie od zjechania z taśmy w Okinawie nie widziała :-) ąz mi sie żal jej zrobiło....

ogolnie rzecz biorąc trzeba uważać na takie dzieciaki, bo dla nich zepsuć co kolwiek to chyba nic trudnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden dzieciak wkręcił moją CB na takie obroty ze pewnie od zjechania z taśmy w Okinawie nie widziała :-) ąz mi sie żal jej zrobiło....

ogolnie rzecz biorąc trzeba uważać na takie dzieciaki, bo dla nich zepsuć co kolwiek to chyba nic trudnego :D

 

nom... to dla nich żaden problem :buttrock:

Dlatego u mnie kluczyk był cały czas wyjęty :)

Ale za to sporo dzieciaków się ze mną przejechało.. :icon_mrgreen:

 

Sobótka, mijaliśmy się chyba kilka razy wożąc dzieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobótka[/b], mijaliśmy się chyba kilka razy wożąc dzieci :clap:

możliwe, ze sie mijalismy, bo zrobilam tam ladne kilkadziesiat koleczek dookola mariny :wink:

mialam juz swoja wyklepana sciezke w trawie :biggrin:

 

 

aftys6 Ty to miałeś z tymi dziećmi :wink: .... skleiles blache ? dojechales do lubartowa calo ?

Edytowane przez Sobota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem, impreza ok, niestety nie mogłem zostać do końca.

W tą sobotę będzie organizowana podobna impreza na kośminku pod nazwą " służby mundurowe dzieciom" i z tego co wiem motocykliści są również zaproszeni.

walsnei dawaj szczegolym gdzie t odokladnie, skad wyruszacie bo ja bym sie tez pojawił.... :wink:

 

 

aftys6 Ty to miałeś z tymi dziećmi :wink: .... skleiles blache ? dojechales do lubartowa calo ?

cało i zdrowo,

P.S. Sobota planujesz jakas dluzsza trase w te wakacje, bo moja ekipa daje dupy ostatnio i chyba skompletuje nowa paczke na mazury albo w bieszczady... :biggrin:

Moze Edge Crusher by sie dołaczył zreszta czy wiecej tym lepiej i fajniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy nie otrzymali jeszcze blach z pikniku dla Twardzieli, będą mogli je odebrać u mnie. Jak się okazało, odnalazło się ok 15 blach i będą do odebrania u mnie w weekendy w Lublinie, bądz na tygodniu w Wawie. :D

 

Pozdrawiam i jak już wejdę w ich posiadanie to dam znać :)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach dni dzielnicy Kośminek odbędzie się festyn" Służby mundurowe dzieciom", który odbędzie sie 16 czerwca (sobota) w godzinach 9-13, na terenie kolegium pracowników służb społecznych, przy ulicy Sulisławskiej 7.

Będą pokazy, będzie żarcie ale najważniejsze będą dzieciaki do wożenia.

Lubelski klub HD zbiera sie tam o 10.00.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...