Skocz do zawartości

MAŁY PROBLEM :))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam okazje kupic Cagive W8 ale przeszukałem cały internet i niemoge nigdzie znalesc czesci zamiennych do tego motorka;/ a niebardzo chce kupic motocykl zeby potem w razie czego nie miec czesci;p Czy ktoc zna jakis sklep albo dilera ktory sprzedaje czesci do tego modelu??

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale konkretnie czego szukasz , bo takie rzeczy jak swieca , filtr powietrza, czy uszczelniacze przedniego zawieszenie sprowadzi Tobie chocby larsson , z tlokiem tez nie powinno byc problemu , musisz sie okreslic czego szukasz ,ale nie jest tak zle z czesciami jak myslisz

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

ogulnie szczeże ci odradzam cagive W8 sam miałem do czynienia z tym moto i jest to bardzo słaby sprzet zarówno pod względem silnika jak i zawieszenia ITP. w terenie to tym niepolatasz :icon_mrgreen: a pozatym ten silnik to jest niewypał czesto sie psuje jest chłodzony powietrzem a częsci niema prawie wogule bo to CAGIVA jesli znajdziesz juz jakies zamienniki to w kosmicznych cenach! jesli juz zdecydujesz nie na W8 to moto musi byc w conajmniej bardzo dobrym stanie i z małym przebiegiem bo ten motor nienależy do żywotnych co do okazji zawsze jakas się znajdzie tzeba tylko czekac i uwarznie sledzic ruzne giełdy itp.!

moim zdaniem leprza bedzie nieco starsza yamaha dt 125 albo kawasaki kmx 125 bądz honda mtx 125

tem moto sa bardzo dobre i popularne mysle że niebędziesz miał z takimki sprzetami problemu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmpf... Qmpel ma w8.... Kupil go jakies 2-3 lata temu. Od tamtej pory jedyne co mu sie stalo to zabraklo paliwa ;P Zmienil w nim uklad napedowy i oponki na kosteczke i poprostu nic sie nie psuje :notworthy: Co do silnika to jak dla mnie porownywalny z DT (wiem bo mialem). A co do czesci to mysle ze pod wymiar tlok itp dopasujesz :icon_evil: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

ogulnie szczeże ci odradzam cagive W8 sam miałem do czynienia z tym moto i jest to bardzo słaby sprzet zarówno pod względem silnika jak i zawieszenia ITP. w terenie to tym niepolatasz :banghead: a pozatym ten silnik to jest niewypał czesto sie psuje jest chłodzony powietrzem a częsci niema prawie wogule bo to CAGIVA jesli znajdziesz juz jakies zamienniki to w kosmicznych cenach! jesli juz zdecydujesz nie na W8 to moto musi byc w conajmniej bardzo dobrym stanie i z małym przebiegiem bo ten motor nienależy do żywotnych co do okazji zawsze jakas się znajdzie tzeba tylko czekac i uwarznie sledzic ruzne giełdy itp.!

moim zdaniem leprza bedzie nieco starsza yamaha dt 125 albo kawasaki kmx 125 bądz honda mtx 125

tem moto sa bardzo dobre i popularne mysle że niebędziesz miał z takimki sprzetami problemu!!!

 

 

Ty widziales wogole ten moto na oczy ??!! Jezdze nim 3 lata. Teraz robie DRZ i smigam miedzy czasie W8. Do niczego sie nie dotykam. Trzeba zmieniac oleje i troche dbac poprostu. Swojego czasu latalem nia za 400setkami ludzi tu z forum. Kiedys zreszta zalozylem o niej temat. Oczywiscie kazdy kto sie znal na tym zgodnie potwierdzil ze oblatuje wszystkie DTki seryjne. wez slownik i sie ortografii poucz a nie kozaczysz z dupy wysranymi textami :] (sory ogolnie tylko czytam to 4um ale nie moglem zdzierżyc :)) bosh dzieci neostrady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co czesci dostaniesz do W8-ki tylko tak jak kolega wspomnial w zabojczych cenach:/ Ogolnie motor bardziej na szose no i chlodzony powietrzem. Mialem do kupienia taka za 3,5 tys 00r. ogolnie lepiej kupic cos chlodzonego ciecz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadaice w8 spoko sprzęt mortal ma i chwali:) silnik ten sam co np. w cagiwie mito:P a jak cie boli ten cylinder chłodzony powietrzem to se mozesz kupic góre(cyl.. głowice) chłodzoną cieczą od mito:) sprzet fajny naprawde:) sa cagiwy w8 seryjne z cieczaki ale to juz droższa sprawa czesci są np. w motoromie która specjalizuje sie w dostawie czesci do wloskich motocykli głównie. czesci moze i drogie ale w dt wiecej wpakujesz zapewne niz w ta cagive zapewne...a nic o niej nie ma w necie bo sie nie psuje:D i nie ma o czym pisac:) hehe pozdro

 

 

 

a jeszcze sobie nie mysl ze ta w8 chłodzona powietrzem to sie szybko grzeje TO JEST MIT :bigrazz:

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie importerem części do Cagivy jest firma Mleczek z Myślenic-to jeden koncern Husqvarna/Cagiva/MV Agusta, i jak części przychodza to są w pudełkach z logiem tych 3 firm.

Podkreślam-teoretycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tak to jest jak simsoniarz powie nie to nie ;) oczywiscie z czesciami jest dokladnie taki sam prob jak do kazdego innego moto. jak nie maja czegos od reki (w minsku maz, otwocku, wawie etc ) to czesci sa gora do tygodnia. a co to grzenia sie moto: ja bym proponowal sie zaczac leczyc ;) a swistak siedzi i ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem Cagivą sezon. Występuje w dwóch wersjach silnikowych: chłodzona powietrzem (17km) i chłodzona cieczą W8PRO (30km). Sprzęt jest lekki. Zawieszenie do skakania się nie nadaje ale daje radę w terenie. Awaryjność niewielka, psują się sprawy eksploatacyjne- uszczelniacze, łożyska, łańcuch, klocki itp. Części dostępne jak do wszystkich moto - wystrugasz coś sobie, albo czekasz dwa tygodnie. Ceny zbliżone do japońskich. Kupowałem głównie w larssonie i intermotors. Silnik taki sam jak w Mito (duzy wybór części na ebay.de).

 

Ogólnie jak za te pieniądze super sprzęt na pierwszy raz

 

Pozdrawiam

 

DomAir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...