Skocz do zawartości

Kierownica Virago


mierzynskim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dostać gdzieś oryginalną kierownice do Virago 750... Ostatnio jacyś idioci wywrócili mi moją piękną pod blokiem i mam krzywą kierę. Zastanawiam się nad inną - wyższą. Czy dobrze będzie wyglądać? Ktoś ma podobną w swojej Virażce? Chciałbym zobaczyć, jak to może wyglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oststnio widzialem virazke z wyzsza kierownica

wszyscy nabijali sie ze wyglada ja skladak wigry3 :icon_twisted:

 

tu masz nr tel. to kolesia co ma kierownice od virazki na sprzedaz 663 726 147

pozdr 3m

 

 

Wielkie dzięki. Zadzwonię. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - ujezdzalem swego czasu virazke 1100 i oryginalna kiera byla do bani (moze dlatego ze mam 192 cm wzrostu) ale czulem sie jak przed laptopem albo z gazeta na kibelku - postanowilem przerobic ja i tak oto przeszedlem przez 3 etapy

1. zalozylem kierownice takiej samej wysokosci natomiast szersza i wygladalo to w miare oki

2. zalozylem prosta kierownice o szrokosci 103 cm na wysokich slupkach (16 cm) i obnizylem siedzenie - pozycja idealna zwlaszcza ze mialem dosc daleko wysuniete podnozki -jezdzilo sie bajecznie - ale wyglad przez te szerokie slupki byl conajmniej DZIWNY

3. zalozylem ta sama kiere do slupkow o wysokosci 8 cm i jezdzilo sie oki i wygladala tez fajnie - do tego poszerzony zbiornik i kaczka z tyl.

 

jak juz znajde te zdjecia i zeskanuje to puszcze link (niestety w tamtych czasach nie bylo cyfrowek hihihihihi)

 

 

ale mam zasadnicze pytanie

dlaczego chcesz zmienic kiere??

-czy jest ci za malo miejsca?

-czy jest za waska?

-czy moze chcesz tylko wyglad zmienic???

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić na wyższą to robi się problem z kablami od przełączników i przewodem hamulcowym. Ja ze swojej wywaliłem bardzo wysoką (jakiś tuming TOMASELLI czy coś takiego) bo mi nie pasowała. Dałem prawie prostą i zdecydowanie lepiej mi sie jeździło. A wygląd to rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. O sprawach gustu się nie dyskutuje. Przy zmianie kiery jednak trzeba torchę wyobraźni zeby nie okaleczyć moto. Jesli zalozysz wyzsza kierownicą i do tego normalnej szerokości to cale moto wizulanie zmieni sylwetke na wyzsza a co w przypadku Virago spowoduje nawet ekeft "habety" czyli tak jakby byla troche wygłodzona. Jesli zalozysz nizsza kiere i do tego w proporcjonalnej szerokosci to moto wizualnie bedzie nisze, przysadziste i masywniejsze. Wysokosc kierownicy i szerokosc oraz profil musisz sam dopasowac do swoje sylwetki tak aby bylo ci wygodnie bo w koncu to Ty bedziesz jezdzil. Mozesz tez pobawic sie z wysokoscia i profilem siedzenia oraz pozycja podnózków i dzwigni czyli 1-etap Customizingu.

 

Sam widzialem kilka maszyn w ktorych wlasciciel zmienil kierownice na inna kierujac sie przy tym jedynie wygodą podrozowania i po takich zabiegach motocykl wygladal smiesznie , a nawet jakby żałośnie. jedna z tych maszyn byla VX535 z kierownicą typu Butterfly (niska i szeroooka) i wygladalo to jakby kierownica byla czescia stelazu od paralotni czy inne badziewie. Sa tez taskie wybryki gdzie do VL 1500 czy innego power cruisera ludzie zakladaja kiere typu T-bar a w tym przypadku kierownica jest niewiele szersza niz zbiornik paliwa, to tez wyglada dziwnie, ciekaw jestem jak sie prowadzi na takiej wąskiej kierownicy. Jeden z moich znajomych zalozyl do HD Heritage Softail kierownice butterfly o max. rozstawie i nawet tam w HD wygladalo to dziwnie, nie mowiac juz o pozycji podczas jazdy gdzie w przypadku jazdy po dziurawej drodze kierowca mogl stracic zeby uderzając o konsole na zbiorniku czy mocowanie kierownicy na polce, do tego mozna sie dorobic garba, nie wpsominając juz o wlasnosciach jezdnych i kierowania w takiej pozycji.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...