Skocz do zawartości

glupota nie zna granic - istna masakra...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masakra na drodze

 

 

wypadek zdarzył sie jakeis 10 km odemnie.

Auto bylo zmielone, policja nie mogla zidentyfikowac cial.

Jechalo nim 3 gowniarzy, chcieli pewnie sprawdzic ile pojdzie, policja podaje ze mogli jechac od 150 do 200 km/h

Widzialem juz jak tylko straż jakies chemikalia zbierala, to wygladalo makabrycznie.

Niech ktos powie ze to wina nawierzcni itd, w tym miejscu asflat jes pierwsza klasa a i widocznsoc dobra.

I pomyslec ze ja tamtedy czesto jezdze i ze takie po*eby zamiast trafic na TIRa mogliby trafic mnie jak jade na motocyklu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra cierpnie normalnie, niestety szalejący gówniarze są chyba wszędzie, półbiedy jak sami sie wykańczają. W moim mieście koleś-cwaniaczek rozpruł się na tablicy reklamowej na chodniku jadąc grubo ponad setkę a teraz paranoja: jego ojciec sądzi sie z firma która miała tam reklamę!

Poprostu paranoja jak w naszym sejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów! Wyrazy współczucia dla rodzin! I proszę nie piszcie że się stała straszna tragedia z powodu paru powyginanych blach choć nie wiadomo jak drogich! Jak przykładowy tekst poniżej :icon rolleyes:

 

"ta ku*wa.. co nie zmienia faktu ze rozpierdolony masz motocykl :|

masz zdjecia jak to chociaz wyglada?

nie wiem co bym zrobila w takiej sytuacji.. icon_evil.gif

soviety da mnie wieje znacza,a jescze wlasny.. no chyba bym goscia udusila gdyby okazal sie chu*em opasany.

na miejscu.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu niedaleko mojej miejscowości pijany nastolatek jadąc z dużą prędkością stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.Trzy młode osoby zginęły,on sam przeżył.Jechał po pijanemu.

 

http://www.nowadeba.eu/news.php?id=73

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu niedaleko mojej miejscowości pijany nastolatek jadąc z dużą prędkością stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo.Trzy młode osoby zginęły,on sam przeżył.Jechał po pijanemu.

 

http://www.nowadeba.eu/news.php?id=73

 

pijani prawie zawsze wychodzą z takich wypadków. A co sie z kolesiem stało?? Siedzi??

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy pisza troche z brakiem szacunku "gówniarze" itp. Ale pytanie czemu ku*wa winny jest taki chłopak który ma np 17 lat wsiada z kumplami do auta... bo jada np na impreze? I ta podróż jest jego ostatnią podróża przez brak umiejętności kierowcy,brawure,szpan... Sam nie raz jeździłem z kumplami którzy troche przeginali,ciesze sie że mnie to nie spotkało. Ale jadąc co moge zrobić? Powiem zwolnij usłysze odpowiedź "co ty pie**olisz,dobra zabawa jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie raz jeździłem z kumplami którzy troche przeginali,ciesze sie że mnie to nie spotkało. Ale jadąc co moge zrobić? Powiem zwolnij usłysze odpowiedź "co ty pie**olisz,dobra zabawa jest".

 

Proste, nie wsiadaj z takim gościem do auta.

Pamietaj że wszystko jest do czasu i kiedys przegną.

 

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

niektórzy pisza troche z brakiem szacunku "gówniarze" itp. Ale pytanie czemu ku*wa winny jest taki chłopak który ma np 17 lat wsiada z kumplami do auta... bo jada np na impreze? I ta podróż jest jego ostatnią podróża przez brak umiejętności kierowcy,brawure,szpan... Sam nie raz jeździłem z kumplami którzy troche przeginali,ciesze sie że mnie to nie spotkało. Ale jadąc co moge zrobić? Powiem zwolnij usłysze odpowiedź "co ty pie**olisz,dobra zabawa jest".

 

swiete slowa

 

Proste, nie wsiadaj z takim gościem do auta.

Pamietaj że wszystko jest do czasu i kiedys przegną.

 

Pozdro

 

 

wujek dobra rada hahahahahah? cale szczescie ze ty taki jestes madry i zapobiegliwy i nigdy nie robisz nic glupiego jak mniemam oby wiecej takich jak ty i nigdy nie bedzie wypadkow pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, nie wsiadaj z takim gościem do auta.

Pamietaj że wszystko jest do czasu i kiedys przegną.

 

Pozdro

 

Ale to racja, no chyba że ktos wierzy w anioła stróża. Sam kolesia nie rypniesz z tyłu jak szaleje, to on cie rypnie o tira -proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dlaczego tak napisałem?

Ano dlatego że tez kiedyś byłem taki cwany i robiłem pewne rzeczy dopóki ...... no własnie, powiem tylko tyle ze otarłem sie o "najgorsze". Jednak nie bede sie rozpisywał co i jak bo jak wiadomo nie są to miłe wspomnienia.

pawelmoto2 nie powiem że jestem ale staram się taki być jak napisałeś.

 

Pozdro

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...