Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

melduje sie szczęsliwie w domu jeden z osobników z domku nr 17 :) widze że wszyscy zauważyli że było tam baaardzo wesoło

wielkie dzieki dla wszystkich ktorzy tam byli duchem i ciałem (choć nie zawsze :crossy: )

za to WIELKIE NIEDZIĘKI dla właściciela ośrodka

 

Pozdrawiam i dozobaczenia na kolejnym

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu w Zaciszu w Koszelówce.Sorki,żeśmy się nie zapoznali,ale byliście tak zorganizowani na tym tarasie,że głupio nam było podejść.Może innym razem się poznamy,jak zostaniemy na nockę:)Ciekawa jestem,jak tam uczestnicy domków 17 i 18??Bardzo wesoło tam było:)

Pzdr

czesc cala ekipa z domku 17 w ty ja ma sie juz dobrze a było :flesje: :banghead: :banghead: wesoło .mozna bylo zostac byly miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu w Zaciszu w Koszelówce.Sorki,żeśmy się nie zapoznali,ale byliście tak zorganizowani na tym tarasie,że głupio nam było podejść.Może innym razem się poznamy,jak zostaniemy na nockę:)Ciekawa jestem,jak tam uczestnicy domków 17 i 18??Bardzo wesoło tam było:)

Pzdr

Dojechali cali zdrowi a co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moze ja zeczne od fotki

na pewno wszyscy wiedza o co chodzi :) :) :)

 

http://img490.imageshack.us/my.php?image=czifjn5.jpg

ze on przezyl to sie dziwie :banghead:

 

Ręka uniesiona i układ ust ... Sieg Heil!?

Heh żałuję jak-nie-wiem-co iż mogłem jedynie być na zamknięciu zlotu lecz i tak za zachowanie Ojca Kierownika Ośrodka podczas wyjazdu, należy się z byka zasadzić.

Aczkolwiek ... Oko Demona okazane mu przez [cenzura] myślę że było na miejscu :)

Może będzie jeszcze okazja by w moim Potfurze pokręcił manetką lub usiadł bez pozwolenia ? :)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc cala ekipa z domku 17 w ty ja ma sie juz dobrze a było :) :banghead: :) wesoło .mozna bylo zostac byly miejsca

 

Nie mogliśmy zostać,podjechaliśmy w piątkę tylko luknąć i się zapoznać,ale tak dobrze się wszyscy bawiliście,że żal było Wam głowy zawracać :) Szczególnie domki 17 i 18,choć grupa EKG też sporawa...cały taras zajęła :) Następnym razem...czemu nie? :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za super Imprezke po której to jeszcze dzisiaj dochodze do siebie :biggrin:

 

Jednak zapijanie Wódki Piwem to nieciekawy pomysł :icon_mrgreen:

 

p.s. Gerard, co ty mi przez całą Dyskoteke podawałeś do picia? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...