Skocz do zawartości

Zlot Forumowy 19-20 maja Koszelówka koło Płocka


Rekomendowane odpowiedzi

nad wisła lanserka a w paradoksie nekrologi :P, reszta, czyli fajna ekipa się nie spotyka bo jeżdzi lol

hehe

nekrologi aka zbowid to w 10,5

 

Jureczku jedziemy na ten zlocik? muszę małżowinkę przekonać, tyle, że ona wszystkich nas przepije :P

ciezka sprawa, w tym samym czasie amazonki, bemowo, jak to pogodzic :)

 

Szanowni Państwo, ja na pewno przyjade w sobote. Pewnie z małżowinką, która namawiam na pozostanie, ale pewnie bede musiał ja odwieść, czy potem powróce w duzej mierze zalezy od jej blogoslawienistawa :)

Ew przyjade sam i pozostane, mam nadzieje, ze jakies kojo bedzie wolne ;)

hihi, pantoflarz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec zacne trunki kupione

cos na ząb i do jutra :crossy: :buttrock: :flesje:

Ja tam nic nie kupuje bo podobno nowi członkowie EKG mają sie wkupywac w łaski czyli mówiąc po chłopsku STAWIAJĄ :biggrin: :wink:

 

Do zobaczenia jutro :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

nekrologi aka zbowid to w 10,5

ciezka sprawa, w tym samym czasie amazonki, bemowo, jak to pogodzic :flesje:

hihi, pantoflarz :bigrazz:

 

 

lol w miescie 40 motocyklistow na krzyż a spotykają się w 4 róznych miejscach.

Jurek a gdzie te amazonki :O bo na bemowo to klade.....

 

OFICJALNIE

są jeszcze miejsca w sensie łózka do spania? :buttrock:

 

pozdr

--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie kupuje bo podobno nowi członkowie EKG mają sie wkupywac w łaski czyli mówiąc po chłopsku STAWIAJĄ :) :biggrin:

 

 

co to to nie, primo mnie jak pierwszy raz sobie EKG zrobiłem to zespół WPW wyszedł, a dwa małolatom bedę stawiał ;) :biggrin: no chyba, że jako łysy - łysemu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol w miescie 40 motocyklistow na krzyż a spotykają się w 4 róznych miejscach.

no som grupy i podgrupy :cool:

 

Jurek a gdzie te amazonki :O bo na bemowo to klade.....

matko, gugle wylaczyli :icon_biggrin: :)

18-20.05.2007 III Międzynarodowy Zlot Amazons, Bocianie Ranczo Przypki k. Tarczyna pod Warszawą

http://www.amazons.pl

 

marsz http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html uczyc sie na pamiec :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no som grupy i podgrupy ;)

matko, gugle wylaczyli :) :icon_razz:

18-20.05.2007 III Międzynarodowy Zlot Amazons, Bocianie Ranczo Przypki k. Tarczyna pod Warszawą

http://www.amazons.pl

 

marsz http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56021,2879518.html uczyc sie na pamiec ;)

 

 

a ja tam jade jednak do Koszelówki, bo podobno łysi mają być :biggrin: bede mial sie z kim integrować

 

pozdr

i do wstreci zawtra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników zlotu w Zaciszu w Koszelówce.Sorki,żeśmy się nie zapoznali,ale byliście tak zorganizowani na tym tarasie,że głupio nam było podejść.Może innym razem się poznamy,jak zostaniemy na nockę:)Ciekawa jestem,jak tam uczestnicy domków 17 i 18??Bardzo wesoło tam było:)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super, motocyklisci nie zawiedli, szkoda tylko ze musialem tak szybko uciekac, mam nadzieje ze na nastepnej imprezie integracyjnej bede mogl juz dluzej zabawic, bo szkoda opuszczac takie towarzystwo :P

 

P.S.

Klaudia jeszcze zyla jak opuszczalem osrodek, ale co to bylo za zycie...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...