Skocz do zawartości

wr 250 F czy exc 250 F ??


Rekomendowane odpowiedzi

Jestescie jak dzieci - slyszycie KTM i odrazu macie mokro w portkach :notworthy: . Ja rowniez znacznie bardziej akceptuje KTM'a jako marke i jakbym mial wybierac w innych pojemnosciach to wzialbym pomarancze, ale to ze 250cm3 4t exc jest ch*owe to nawet moja siostra wie. Kierujcie sie mozgiem a nie stereotypami i wygladem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu exc250 racing to jest to samo co exc450 tylko że ma mniejszy cylinder, i nie kręci wysoko, stąd niska moc.

 

 

jak na pierwsze terenowe moto napewno wystarczy , 30KM to nie jest tak mało

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w ogóle sądzicie o 250 4t jest mniej awaryjne i mniej w nie trezba pakowac kasy niż 125/250 2t??

 

 

każde moto jest tak samo awaryjne, koszty utrzymania porównywalne do 125 2t tylko że później "duży" remont wypada

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdo*e, ciekawe od kiedy zmiana przelozen zwieksza moc.

 

nie wiem po co woogole ten temat. Zalozyciel jest napalony na KTM'a jak pies na suke.

Pzdr

 

a czy ja napisalem ze zwieksza moc?

kurde, czlowieku.. daj se siania z takimi komentarzami...

przeciez to oczywiste, ze to zwieksza przyspieszenie i zrywnosc, a obniza predkosc na poszczegolnych biegach.

myslisz ze czytajacy to forum przerzutek w rowerze nigdy nie mieli?

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytajac twoje posty mam wrazenie ze niektorzy mozgu nie maja. Czlowieku KTM to nie enduro z lat 80, zeby zmieniac sobie przelozenia w celu dostosowania motocykla do jakiejs normalnej jazdy w terenie. Fabryczne przelozenie to zloty srodek- biegi sa w miare dlugie i moto jest wystarczjaco zrywny. Rozumiem bawic sie w ten sposob jak placisz za motocykl np 3000zl ale nie 17k. W wr'ce na serii jezdzi sie bardzo dobrze

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propo zmiany przełożeń to ja i kilka osób co jeździ na zawody zmienia zębatki w zależności od warunków i terenu , po to jest w ktmie napinacz łańcucha asymetryczny

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygać się chce jak się czyta wasze wypowiedzi. Jeden przeczytał w motocyklu, inny ślini się do ktm'a bo ma szpanerski kształt plastików i czarne felgi, albo inny bajer. Strasznie mało merytoryki w tej waszej dyskusji.

Ktm exc250 enduro do 2006 jest bardzo słaby. Ten model to była porażka na całej linii. Chcesz to kupuj, ale łatwo nie będzie znaleźc łosia na tak nieudany model pod względem silnika.

 

Dla mnie tylko Yamaha oczywiście. To najstarsza 250tka produkowana od 2001 roku ! Ma wyeliminowane wszystkie możliwe błędy konstrukcyjne (przynajmniej większośc) i już to jest dla mnie niezaperzeczalnym argumentem za yamahą. Kolejna sprawa to zawieszenie. Może i te nowe <2006 KTM'y mają już bardziej ludzkie zawieszenie. Ale kiedyś to była niezaprzeczalna prawda, że zawieszenie yamahy a ktm'a to jak niebo i ziemia. Ja po mojej przesiadce na yzf'a mogę to śmiało potwierdzić. I nieprzeszkadza mi to , że yzfowi nie zmieniają co roku plastików , nie anoduja felg i nie malują ram na różne kolory. Motocykl ma się dobrze prowadzić i być niezawodnym.

 

Pozdrawiam,

Filu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filu nie przeginaj w druga strone, w tych latach Wr jest lepsza ale to nie zanczy ze wszystkie KTM'y sa do dupy.

 

Ok, prawie wszystkie :clap:

 

A na poważnie to jasne, ze nie. Ale rozpratrujemy tutaj porównanie 4suwowych 250tek a nie ogólnej wyższości Yamahy nad ktmem :D

A co do zawieszenia to moim zdaniem dotyczyc to 95% tych starszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...