Skocz do zawartości

wr 250 F czy exc 250 F ??


Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie gay tylko guy :icon_rolleyes:

a ja mam jakos odwrotnie, z tymze moge sie wypowiadac tylko na temat setek. Kacik wg. mnie bardziej przemyslany i jezdzi sie przyjemnie, ale to tez od konkretnej sztuki zalezy!

 

Exc250f ten stary ma ok 30km, a moim skromnym zdaniem ta moc jest nieco za mala, szzczezgolnie biorac pod uwage to ze KTM jest motoocyklem wyczynowym.

 

 

Człowieku o czym ty w ogóle piszesz ??

Edytowane przez Camaross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak do mnie pisales... fajnie ze zdecydowales sie na 250 - na pewno nie pozalujesz. Wszystko co Strzalek napisal to prawda - exc czy wr to bez roznicy na poczatek - moze i ktm ze starszych rocznikow jest slabszy ale wazne jest to zebys kupil sprzet, ktory bedzie jezdzil ( np. od jakiegos zawodnika enduro - gdyz tam nie ma zabawy w fuszerke ) - i tym sie tylko kieruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak do mnie pisales... fajnie ze zdecydowales sie na 250 - na pewno nie pozalujesz. Wszystko co Strzalek napisal to prawda - exc czy wr to bez roznicy na poczatek - moze i ktm ze starszych rocznikow jest slabszy ale wazne jest to zebys kupil sprzet, ktory bedzie jezdzil ( np. od jakiegos zawodnika enduro - gdyz tam nie ma zabawy w fuszerke ) - i tym sie tylko kieruj.

 

 

.... narczcie powarzny czlowiek ....... też tak myśle a powiedz jak ci się sprawuje exc ?? i jak z wymienianiem części jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... narczcie powarzny czlowiek ....... też tak myśle a powiedz jak ci się sprawuje exc ?? i jak z wymienianiem części jest ??

 

 

Motor mam od grudnia. Wymienialem olej 3 razy+filtry, klocki ( przod ttyl ) 2 razy, caly naped teraz wymieniam, opony 2 tyly poszly ( 3 zaraz tez), przerwalem przewod hamulca i sprzegla, rozwalilem wlacznik swiatel itd ( 185 zl nowy !! ;[ ) Wiekszosc strat zostala po eliminiacji w Nowym Kosciele ( wiecej kamieni niz piachu ;] )

 

Jezeli kupisz juz KTM'a to 2 sprawy: loctite 243 i oslona chlodnicy od sx'a obowiazkowo :icon_biggrin:) ; a motor chodzi jedwabiscie.

 

PS. nie nastawiaj sie odrazu ze starsze roczniki ktmow sa do (Y) bo chyba nie wierzysz w to, ze taka firma oddalaby na rynek totalne badziewie.

Edytowane przez theNaturat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowic do slupa a slup jak dupa.

Człowieku o czym ty w ogóle piszesz ??

z czym sie nie zgadzasz?

PS. nie nastawiaj sie odrazu ze starsze roczniki ktmow sa do (Y) bo chyba nie wierzysz w to, ze taka firma oddalaby na rynek totalne badziewie.

pokaz mi takiego kata w pucharze czy w MP to bedziemy gadac. Wiadomo ze motocykl ten ma dobre zawieszenie, bardzo przyjemnie sie sprowadzi, nie jest ciezki, ale ten silnik to porazka! Gdyby byl taki swietny kontynuoowaliby produkcje tej jednostki.

też tak myśle a powiedz jak ci się sprawuje exc ?? i jak z wymienianiem części jest ??

on ma 07', ktore nie ma nic wspolnego ze starszymi

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem takiego ktm'a - racja :icon_twisted: z poprzednich lat jak juz jezdzili to 125 2T ale dalej mysle, ze dla kogos kto chce sie nauczyc jezdzic marka motoru nie jest wazna i podtrzymam swoje zdanie co do starszych rocznikow ktm.

 

Majac do wyboru wr z 2001 a exc z 2004 ( zakladajac ze jest o 2tys drozszy) co bys wybral?

 

pzdr

Edytowane przez theNaturat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś, jak to co?

KLR`a :icon_razz:

 

co do slabszego silnika w starszym kacie, to co za problem ewentualnie zmienic sobie przelozenia?

ja tak zrobilem w moim KLekoteRze i jezdzi zajebiscie, tylko troche czesciej trzeba wachlowac dzwignia

 

brac to co w lepszym stanie technicznym, bo to co najbardziej wkur... denerwuje, to kolesie wydzwaniajacy codziennie z pytaniem i nawiazujacy sie dialog:

- zrobiles juz motur? bo my za godzine sie ustawiamy na jazde wieksza ekipa i lecimy przeorac okolice

- nie, k..wa.. w garazu siedze caly uj...ny w smarach....

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś, jak to co?

KLR`a :icon_question:

 

co do slabszego silnika w starszym kacie, to co za problem ewentualnie zmienic sobie przelozenia?

ja tak zrobilem w moim KLekoteRze i jezdzi zajebiscie, tylko troche czesciej trzeba wachlowac dzwignia

 

brac to co w lepszym stanie technicznym, bo to co najbardziej wkur... denerwuje, to kolesie wydzwaniajacy codziennie z pytaniem i nawiazujacy sie dialog:

- zrobiles juz motur? bo my za godzine sie ustawiamy na jazde wieksza ekipa i lecimy przeorac okolice

- nie, k..wa.. w garazu siedze caly uj...ny w smarach....

 

 

 

amen .... xD masz cholerną racje ... najważniejszy jest stan techniczny ....

i myśle że dobrze by bylo żeby jeszcze byl pomorańczowy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdo*e, ciekawe od kiedy zmiana przelozen zwieksza moc.

 

nie wiem po co woogole ten temat. Zalozyciel jest napalony na KTM'a jak pies na suke.

Pzdr

 

 

nie myślałem że obalicie jakoś moje zainteresowanie do KTM ... bo lamę się nad Yamahą ....

ale zamiast podać cholernie dobitny powód wolisz narzekać żę wole KTM ... bo taka jest prawda ... ale myśle czy Yamaha nie będzie lepszym rozwiązaniem .... pozdrawiam a w ogóle uspokuj czlowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel po przeczytaniu tych wszystkich postow doszedlem do wniosku ze wr tak samo jak i exc bedzie dla Ciebie dobre i nieczego Ci tam nie zabraknie, wiec nie pozostaje nic innego jak wyszukac jakas dobra sztuke i ja poprostu kupic (choc zdecydowanie byloby lepiej gdyby to byl KTM ;] ale to jest moje zdanie) motor ma byc niezawodny i ma jezdzic!!

pozdro

p.s.

szukaj tego dwukolka bo po 15.05 zaczynamy ostro smigac i nie chce jezdzic sam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwoch lat siedze w motocrossie i enduro. Wszyscy narzekaja na cwiartke ktma w 4T. Tak jak wyżej napisał Strzałek i Enduroguy Yamaha będzie lepsza bo ma lepszy silnik (zawiasy w obu motorach sa bdb). Nie rozumiem dlaczego nawet to kwestionować.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...