Skocz do zawartości

NS1 MONTESSA


Rekomendowane odpowiedzi

Schemat instalacji elektrycznej

 

A tutaj kilka schematów silnika, jakie znalazłem.

Silnik (1)

Silnik (2)

Silnik (3)

 

P.S. "Montesa", do kroćset! Gdzie wy tam widzicie podwójne "s"? :flesje:

 

To jest takie "ruchome" S żeby lepiej brzmiało :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: co do cewek to ostatnio bralismy z kumplem na zamówienie cewke do Yamahy Tzr .

we wrocku jest sklep po Wueską czy jakos tak i tam na zamowienie sciagaja czesci :flesje:

oczywiscie jesli jestes z wrocka .

pzdr, !

 

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ja w tej samej sprawie ;/ mam ns1 miałem wypadek dos powazny motor koziołkowal no i teraz niemoge dostac czesci moze mi dacie jakies numer gosci co maja cała ns1 na czesci w rozsadnych cenach chodzi mi teraz o owiewki na silnik przedni błotnik itp..... prosilbym o jakies wiadomosci moj e- mail ; [email protected] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIema;)) macie stronke gdzie mozna kupić klocki hamulcowe na tył do NS1 Montesa?:> bo mi sie zjehały:( i jaki to jest ich model...

 

 

siemaa ja kupowałem tutaj :banghead: http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...otProd&nr_tab=6 :D

 

 

MACIE JAKIES PLASTIKI DO NS1 ?? , I INNE CZESCI :banghead: ??

 

ja pierdykam, co wy tak z ta montesa??? NS1 i tyle.

 

http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...otProd&nr_tab=6

 

ja wlasnie do siebie kupilem klocki na przod, brenta, 53zł

 

pzdr:)

 

 

 

O widze ze w tym samym sklepie kupowalismy, niemasz moze jakis czesci do ns1 ?? miałem wykladke :P i niemoge dostac plastikow jak bys mial jakiegosc goscia ktory ma ns1 na czesci daj znac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos czyta to co tu sie pisze czy nie ???? , pytalem o jakies czesci chodzi mi tu o plastiki niewiecie kto by miał ?? mógłbym kupic dopiero za jakis miesiac koło wrzesnia wescie cos mi napiszcie bo zabardzo niewiem gdzie mozna dostac te czesci pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...