Skocz do zawartości

NS1 MONTESSA


Rekomendowane odpowiedzi

WitaM :crossy: jestem szcześliwym posiadaczem Hondy ns1 montessa 95' ale interesuje mnie czy istnieją jakieś części zamienne do niej :bigrazz: i skąd można to wziąć i ewentualnie od czego pasują ;)

 

a to moja Honda ;)

 

http://www.bikepics.com/members/patryk998sim86/95ns1-80/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jak chcesz jezdzic- szybko czy wolno ale mocno.

 

ja preferuje jazde przy niskich obrotach a "duzej" predkosci, wiec mam 15X35. na przod przy zmienie zestawu napedowego dam jeszcze wieksza, znacyz sie 16(a mozna i 17) a na tyl zaczyna sie od 45 wlasnie do 35.

 

powiedz jakie czesci konkretnie potrzebujesz to ci powiem co i jak.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto, najlepiej odpisuj w tym temacie, od razu ja się czegoś ciekawego dowiem :-). A i sam służę pomocą w sprawie części - mam malutkie doświadczenie, ale zawsze to coś.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogólnie częsci do tego jest mało. Swoją ns1 kupiłem rozbitą i wszystkie części ktore wymienilem byly od jednego czlowieka, ktory mial taki motorek na części więc niestety musisz trochę poszperać, podzwonić. Serwis raczej odpada- przedni blotnik biały 250zł :icon_mrgreen: :P :P

 

 

 

Pilnie potrzebuję serwisówki do silnika Rotax 123

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o linki, ja kupowalem od mbx tudzież innych motocykli. Ta od obrotomierza jeden koniec ma taki sam a drugi po prostu bralem od starej linki. Gdy wymienialem zebatki znalazlem częsci na stronie www.motorad.pl Tam wystarczy pogrzebać troche, albo po prostu wysłać im maila co potrzebujesz. Szybko i tanio. Polecam.

 

Ja w swojej NS-1 mam z przodu 16 zebow a z tylu 37

Edytowane przez Pawelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam problem z zębatką tylną 37zębów gdzie znaleźć:flesje:( nową najlepiej . znacie jeszcze inny sklep oprócz www.motorad.pl ??? żeby znaleźć do ns1? :biggrin:

 

a czemu nie z ,,motoradu" naprawde solidny lańcuch i zebatki, a przesylka doszla mi na drugi dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...