Skocz do zawartości

23-24 czerwca Lafiryndy i Lampucery


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj nie miałam siły pisać :clap:

Dzięki dziewczyny, wspaniale było Was spotkać :banghead:

Baba Jaga jesteś wielka :)

 

Droga powrotna z przygodami .Magdzie pękł błotnik. Poniewaz facet na stacji nie dał rady odkręcic, naprawiłysmy go "babskim sposobem" i już bez problemów dojechałyśmy do domku. Po drodze Lubiąż, fajna wycieczka bocznymi dróżkami, wspaniałe widoczki i pogoda miooodzio :banghead:

 

 

(Faceci - do_garażu ! :clap: ;) ;) )

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam zaraz dam do garażu - wszystko sobie odbiję - obiecuję - wyszukam i wyłapie pojedyńczo

co za BABSKA

już moja małażonka coś majaczy że jakieś morze, niechorze - zamiast sprzątać, prać, gotować, pieluchy przebierać itd. wszelkie cudowne zajęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy:

ja wam zaraz dam do garażu - wszystko sobie odbiję - obiecuję - wyszukam i wyłapie pojedyńczo

co za BABSKA

już moja małażonka coś majaczy że jakieś morze, niechorze - zamiast sprzątać, prać, gotować, pieluchy przebierać itd. wszelkie cudowne zajęcia

 

Klaus czekamy :) w grupie siła, ale pojedynczo też sobie damy z Tobą radę :cool:

I role się odwracają, Ty do tych wszystkich cudownych zajęć z którymi pewnie znakomicie dasz sobie radę, a małżonka będzie z nami korzystać z nadmorskich atrakcji ;)

 

Dziewczyny dzieki za super impreze, ciesze się że mogłam poznać nowe super Lafiryndy.

Impreza super i trzeba dodać, że wygrałyśmy konkurs na ideał mężczyzny ;)

Pisze dopiero teraz, bo wcześniej nie byłam w stanie. Po przyjeździe padłam ze zmęczenia. Szkoda, że nasza trasa na droge powrotną troche nie wypaliła, ale i tak było super.

 

Misiek prawie żyje :)

 

Szczecińskie Lafiryndy, bardzo nam Was brakowało, mam nadzieję, że szybko się zobaczymy.

Edytowane przez pina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaus, daj se luz chłopie!

lepiej że dziewczyny (no jak ty za swoja kobietę masz babsko to ja ci współczuję wyboru.... :bigrazz: ) bawiły się same ze sobą, bo przynajmniej miały (najwyraźniej) radochę.

 

Ja tylko dodam że przejażdzkę mieliśmy pieeeeękną. Powrót w zachodzące słońce... ech...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki za super imprezę... :P

Faciety do garażu a nie mnie tutaj do garów zaganiać :P

A my to sobie górnolotnie możemy wianki popleść :wink: lub poema popisać :P odkryć nową metodę szyfrowania tekstu i podyskutować zdala od "wszystkich cieci" :P o tym jak się trzyma manetkę!!! oraz jak się przysposabia tych z Marsa do życia ....

 

Gitta, nie łam się ... 21 lipca u mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceci do garazu!!

ja (agata) i Lampucera druga Agata chcemy Wam podziekowc za super impreze

mamy nadzieje ze zapamietacie smak ogorka :biggrin:

dzieki Babo Jago za super imprezke:)

i co no ...do zobaczenia na drodze:)

i czekamy na"Lafiryndy i Lampucery IV"

P.S

Ola , tak tak "pijane dziewczyny Ci dyktowaly;))"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(wpada Oleńka)

Kmicic: Oleńka! Tyżeś to?

Oleńka: Jamci to Jędrusiu mój. Ale czy aby na pewno ty żeś to?

K. Jamci to Oleńko, jamci.

O. Bo tak na waćpana patrzę i patrzę, i nie mogę rozeznać: tyłeś to czy nie tyżeś!

K. To z powodu zyza, zazulo ty moja!

O. Mogęż więc już teraz spokojnie mą kluczową kwesty je wygłosić?

Z. A jakaż to kwestyja?

O. Jędruś! Ran twoich nie godnam całować!"

 

Witajecie!!!Wreszcie Was znalazłam!!!Babo Jago: Wielkie dzięki za gościnę! Dziewczyny: dzięki za super imprezę i świetne towarzystwo. Jak już filozof powiedział: Kobiety potęgą są i basta! ;) Pozdrowienia dla wszystkich!!!

 

"Hej szable w dłoń! Łuki w juki, a lupy wziąć w troki

Hajda na koń! Hajda na koń! Okażemy się godni epoki, ach epoki

Ruszamy w bój aby Baśkę uwolnić od zbója

Tatarzyn zbój, okrutny zbój, nie zwycięży nas nigdy tralala" - tyle kabaret Elita

 

A co z efektem naszej radosnej twórczości? Brum, brum, brum :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(wpada Oleńka)

Kmicic: Oleńka! Tyżeś to?

Oleńka: Jamci to Jędrusiu mój. Ale czy aby na pewno ty żeś to?

K. Jamci to Oleńko, jamci.

O. Bo tak na waćpana patrzę i patrzę, i nie mogę rozeznać: tyłeś to czy nie tyżeś!

K. To z powodu zyza, zazulo ty moja!

O. Mogęż więc już teraz spokojnie mą kluczową kwesty je wygłosić?

Z. A jakaż to kwestyja?

O. Jędruś! Ran twoich nie godnam całować!"

 

Witajecie!!!Wreszcie Was znalazłam!!!Babo Jago: Wielkie dzięki za gościnę! Dziewczyny: dzięki za super imprezę i świetne towarzystwo. Jak już filozof powiedział: Kobiety potęgą są i basta! :) Pozdrowienia dla wszystkich!!!

 

"Hej szable w dłoń! Łuki w juki, a lupy wziąć w troki

Hajda na koń! Hajda na koń! Okażemy się godni epoki, ach epoki

Ruszamy w bój aby Baśkę uwolnić od zbója

Tatarzyn zbój, okrutny zbój, nie zwycięży nas nigdy tralala" - tyle kabaret Elita

 

A co z efektem naszej radosnej twórczości? Brum, brum, brum :)

 

 

:smile: no własnie, co zreszta naszej twórczości, bo ja pamietam tylko brum, brum, brum, reszta gdzieś wywiało :smile: no i oczywiście piękny rysunek " ideał mężczyzny" w wykonaniu Zosi :icon_biggrin:

 

Kilka Lafirynd spotkałam w Łagowie, Baba Jaga, FuZuliA, Celina duża bużka dla Was.

To co 21 lipca znowu faceci do garażu :)

Edytowane przez pina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...