Skocz do zawartości

23-24 czerwca Lafiryndy i Lampucery


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myslę (trochę o Wisle i Przemyśle :biggrin: ) czy to forum a szczególnie ten temat czytaja tylko dziewuchy ze Szczecine, Poznania i Legnicy, czy żadne inne motocyklistki nie udzielają sie na forum (Wyłączam teraz Warszawianki, bo one przygotowują sie do swojej imprezy, ale mam nadzieję, że w czerwcu juz tu z nami bedą).

A gdzie inne panie i panienki??

 

Halo motobabki dajcie głos w tym temacie, żebyśmy wiedziały, że jesteście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się odzywam chociaż tak jakby jestem z okolic Legnicy :D w kwestii zlotu to mam nadzieję, że dojadę :icon_twisted: jak mi w pracy pozwolą na wolne :D ale ładnie poproszę :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie inne panie i panienki??

 

Witam,

inne panie i panienki są na pewno, widzę na ulicach że jest nas coraz więcej i bardzo się z tego ciesze :icon_twisted:

tylko może nieśmałe z natury tak ja jak na przykład :icon_twisted:

do Legnicy mam blisko więc na 99% zjawie się na tym zacnym zlocie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup swojej dziewczynie (zonie) motor i sie statystyka poprawi.... Sprobuje swoja pania namowic, to w 2 moto przyjedziemy. Bo tez mamy blisko...

 

Aha! I siem doczytalem ze szukacie przewodnika na ewentualna przejazdzke po Karkonoszach. Jezeli to aktulane, to jako zgormysyn i byly goprowiec moge wam pare ladnych drozek pokazac..... Dajcie znac, bo moge miec spoko piatek wolny...

 

Pozdro dla Pan na motorkach... :)

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup swojej dziewczynie (zonie) motor i sie statystyka poprawi.... Sprobuje swoja pania namowic, to w 2 moto przyjedziemy. Bo tez mamy blisko...

 

Stoi w garażu Janek i Max jednak ona woli swoją Tigrę:(. Córki to pewnie nie musiałbym pytać hi hi ale jest jeszcze za młoda na takie imprezy i niech się lepiej uczy do komunii:)

Też mam blisko więc może się zdecyduję przyjechać popatrzeć na piękne maszynki hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lafiryndy na ten czas imprezy będą lampucerami:( Przyjeżdzają bez połówek bo to miała być babska chyba impreza?!?!?!.Mężowie nasi w domu będa zmywać gary:)

 

A jak ja juz znalazlem ladna i mloda niane do dzieci to mam z nia w domu siedziec? Przeciez to by bylo niebezpieczne! Eee tam, chyba jednak pojade zeby mi sie zwiazek nie rozpadl.... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...