Skocz do zawartości

Chwale sie , a co...


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

no ja kupiłem vfr-kę z Gdańska srebrną z 94 roku za 6700,

była to cena dla mnie strasznie dizwna, za tanio, dlatego gruntownie musiałem sie jej przyjrzeć, noale jak stwierdziłem ze jest wzystko |OK to wziąłem, koles okazał sie tak uczciwy ze sam mi pokazywał co jest do zrobienia, vfrka nie katowana bo koles miał 50 lat, jexdzil w dalekie trasy , i nie w glowie było mu palenie gumy czy inne akrobacje, jedynie co to jest owiewka pęknięta ale nie od upadku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja kupiłem vfr-kę z Gdańska srebrną z 94 roku za 6700,

była to cena dla mnie strasznie dizwna, za tanio, dlatego gruntownie musiałem sie jej przyjrzeć, noale jak stwierdziłem ze jest wzystko |OK to wziąłem, koles okazał sie tak uczciwy ze sam mi pokazywał co jest do zrobienia, vfrka nie katowana bo koles miał 50 lat, jexdzil w dalekie trasy , i nie w glowie było mu palenie gumy czy inne akrobacje, jedynie co to jest owiewka pęknięta ale nie od upadku,

to tylko pogratulować takiej okazji ..brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to tylko pogratulować takiej okazji ..brawo

 

tez się zdziwiłem ze tak tanio i nikt mi nie chce wierzyć, ale po co miałbym zaniżać wartość.

koelś poprostu chciał ją sprzedaać bo miał sporo innych moto (3 z 5 moto to zabytki)

 

sporo nią już nawinąłem, i narazie tylko uległa uszkodzeniu tylnia opona (zbyt miękka guma chyba bo się szybko wytarła :) ) Już jest kupiona kolejna ale nie wiem czy wytrzyma na kolejny sezon mimo dobrego bieżnika (3,5mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...