Skocz do zawartości

Trasa Polski Poludniowej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po zawieruchach tego forum wreszcie mozna cos pisac.

Niestety masa tematow uciekla w niebyt :flesje:

 

Shipp -> czy masz juz ustalona trase tego wyjazdu od Klodzka po Bieszczady przez Malopolske

i Swietokrzyskie? Termin planowales po 10 lipca.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie!

Trasę mam, ale coś mi pracodawca zaczął kombinować przy urlopie i obawiam się, że z lipca może zrobić się sierpień. Na razie nie chcę siać zamieszania i nie podam żadnych pewnych informacji. Cholera! Zawsze musi coś wyskoczyć! Pożyjemy, zobaczymy.

 

Jak by co, ostatecznie będę 6-8 lipca w Łagowie Lubuskim i 10-12 sierpnia w Żarach. Zapowiadają się ciekawe imprezy, czyli zloty motocyklowe połączone z dobrą muzyką i złotym napojem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam,

Po zawieruchach tego forum wreszcie mozna cos pisac.

Niestety masa tematow uciekla w niebyt :buttrock:

 

Shipp -> czy masz juz ustalona trase tego wyjazdu od Klodzka po Bieszczady przez Malopolske

i Swietokrzyskie? Termin planowales po 10 lipca.

 

Nic nie uciekło w niebyt. Wystarczy na dole strony wybrać wyświetlanie tematów starszych niż 30 dni.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie!

Trasę mam, ale coś mi pracodawca zaczął kombinować przy urlopie i obawiam się, że z lipca może zrobić się sierpień. Na razie nie chcę siać zamieszania i nie podam żadnych pewnych informacji. Cholera! Zawsze musi coś wyskoczyć! Pożyjemy, zobaczymy.

 

Jak by co, ostatecznie będę 6-8 lipca w Łagowie Lubuskim i 10-12 sierpnia w Żarach. Zapowiadają się ciekawe imprezy, czyli zloty motocyklowe połączone z dobrą muzyką i złotym napojem.

Podaj ko0lego trasę obaczymy może się dołączymy. :icon_mrgreen: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mar_cinem polecieliśmy z Warszawy do Kletna, po okolicy rundka a potem przez Czechy do Cieszyna i do Zakopanego. Tam dołączył Jako i Jarek z Dorotą i polecieliśmy przez Słowacje do Barwinka i następnie na Sandomierz. Z Sandomierza polecieliśmy na Lublin i potem Kock, Siemiatycze, ja zostałem na miejscu, a Jako z Mar_cinem na Augustów.

 

Powiem wam że zaskoczyły mnie drogi na Płd. kurde większość odnowiona i naprawde fajnie sie leci :icon_razz:

 

Miejsc do zobaczenia od groma, można z dwa tygodnie jeżdzić i zwiedzać :icon_eek:

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj ko0lego trasę obaczymy może się dołączymy. ;) :crossy:

Trasa była już nieźle opisana we wcześniejszym temacie. Zobacz temat Południową stroną letnią porą.

Ja zamierzam się tego trzymać. Z pracodawcą jakoś się dogadam i w drogę.

Biorę pod uwagę zaplanowane miejsca, ale już nie dorzucam więcej pomysłów. W końcu trzeba coś zostawić do małej improwizacji.

Klaudiusz - 100% racji!! a nawet więcej ;)

 

Z uwagi na zainteresowanie ewentualną trasą, podaję linka do wcześniejszego tematu.

 

http://forum.motocyklistow.pl/Przejazdzka-...ron-t64582.html

 

Mogą być małe poprawki w trasie, ale raczej malutkie nie powinny mieć wpływu na ogólny wygląd całości.

Oczywiście, każdy kto ma jakieś ciekawe informacje o jeszcze ciekawszych miejscach na trasie planowanego przejazdu, może podzielić się z nami owymi i niewykluczone, że ostaną wzięte pod uwagę. :(

Jedyna rzecz, jaka musi zostać zrealizowana, to odbicie z Krakowa do Kielc. Będzie kółko w drodze w bieszczady, ale Luca nie darował by mi, jeśli nie przyjadę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...