Skocz do zawartości

szukam nauczyciela wheelie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

tu masz konkretnie do twojego moto.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Stunt-Aid-C...112331569QQrdZ1

 

Niestety nie sa tanie + przesyłka to jakieś 600-700 zł.

Ja coś własnie modze do swojej RyRy ale co z tego wyjdzie to nie wiem :) mam plan zrobić to "sam" - ale tak zeby nie szpeciło i zmieścić sie w jak najmniejszej kasie.

 

pzdr

dzieki stary. szczerze powiedziawszy widzialem na filkach takie klatki ale jakies bardziej solidne byly a ta wyglada troche jak chinski stelaz do plecaka. no ale moze to tylko zludzenie, skoro to sprzedaja w stanach. pozdrawiam

 

uki80 z takim podejściem to weż sobie kup chopera i daj sobie spokój ze stuntem. Jeżeli wszystko jest dla ciebie problemem i z byle gówna robisz temat na dwie strony to naprawdę się do tego nie nadajesz. w stuncie liczy się upór i silna wola, gotowość do przełamywania samego siebie i swoich słabości. a ty biadolisz przez dwie strony że ci nie wychodzi i chcesz żeby ci ktoś nauczył. ty i tak będziesz musiał sam jeździć co z tego że ktoś ci to pokaże. W necie jest mnóstwo opisów jak zacząć gumować. Poszukaj choćby na ścigaczu.

 

no tos sie wykazal wiedza. jak ci nie pasuje ten temat to sie nie udzielaj. skoro taki kozak jestes to sobie przypomnij jak sam zaczynales (o ile w ogole cokolwiek potrafisz). napewno nie wiedziales co sie z czym je. forum jest po to zeby sie pytac i rozmawiac, a nie po to zeby kogos jechac. zachowales sie jak szczeniak, wiec troche pokory chlopcze bo jakos nikt sie tak nie burzy jak ty. rozmawiamy tu o tym jak jezdzic, wybrac klatke czy pady i jak to zamontowac, a ty wskakujesz tu nie wiadomo skad, wydluzasz ten temat a nic sensownego do niego nie wnosisz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje

Chyba jednak zdecyduje się na klatke przynajmniej na początku jak nabiore umiejętności to się najwyżej dokupi crsch pady.

Mam zamiar sobie zrobić klatke ale czy montować ją do śrób mocujących silnik do ramy tak jak powiedział Stifler czy jeszcze gdzieś indziej ją złapać bo wydaje mi się że jedno miejsce chwytające dla klatki to będzie za mało.

pozdro

 

Z tego co mi wiadomo to najlepszymi miejscami do mocowania klatki w f2 będą TE zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no tos sie wykazal wiedza. jak ci nie pasuje ten temat to sie nie udzielaj. skoro taki kozak jestes to sobie przypomnij jak sam zaczynales (o ile w ogole cokolwiek potrafisz). napewno nie wiedziales co sie z czym je. forum jest po to zeby sie pytac i rozmawiac, a nie po to zeby kogos jechac. zachowales sie jak szczeniak, wiec troche pokory chlopcze bo jakos nikt sie tak nie burzy jak ty. rozmawiamy tu o tym jak jezdzic, wybrac klatke czy pady i jak to zamontowac, a ty wskakujesz tu nie wiadomo skad, wydluzasz ten temat a nic sensownego do niego nie wnosisz. pozdrawiam

 

 

A zycie jest po to zeby dzialac a nie pier*olic

 

:) :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Sorki że tak wypytuje ale myśle o zrobieniu klatki bardzo poważnie i nie chce tego schrzanić :)

 

 

Jak robisz klatke-to sklada sie z 2 polowek-dobrze by bylo gdyby te polowki byly ze soba polaczone np. na dole, pod silnikiem,

 

dzięki że o tym powiedziałeś bo miałem zamiar robić jednolitą klatke, chce zrobić w takim razie by łączyły je dwie śruby u doły myśle że w miejscu tak gdzieś jak łaączą sie owiewki między kołem a kolankami lub troche pod kolankami

 

Z tego co mi wiadomo to najlepszymi miejscami do mocowania klatki w f2 będą TE zaznaczone.

 

Wielki dzięki to mi się na pewno przyda ;)

I chyba już ostatnie pytanie jak mocno robić ją wystającą od ramy chodzi mi w miejscu chwytu (od sruby ramy tak gdzieś z 5 cm? )

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uki, znalazlem cos takiego. moze pomoze.

http://video.google.pl/videoplay?docid=-66...ast+bike+ducati

 

Ten pierwszy link jest bardziej uzyteczny.

 

pozdro

 

 

dzieki kolego. wlasnie niedawno widzialem juz te filmiki. ladnie wszystko pokazane. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...