Skocz do zawartości

Kretyn bez kasku na DT 80 prawie wpasował się w merca.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Piszę to dla przestrogi:

Działo się to ok 3 godziny temu. Wyjeżdżam ze starym do kościoła, powolutku (baardzo powoli)zza białego busa

a tu nagle przed maską leci koleś(60-70km\h) bez kasku(!!!) i bez blachy na DT 80 a za nim drugi koleś na jakimś 125, miał pełny ubiór. Dodam że to jest bardzo wąska ulica w terenie zabudowanym oczywiście. Jednak bardzo zaskoczyła mnie reakcja kolesia w DTce. On nie hamował, tylko zrobił szeroki łuk wymijając maskę samochodu(Brawo dla doświadczonego kierowcy[prawidłowo zareagował] niestety bez kasku...). Wiem że to jest wina mojego starszego, ale na tej drodze jest ograniczenie 30km\h i wyjeżdżał bardzo powoli, jednak sekunde przed zobaczył czy coś jedzie. Uważajcie na siebie ! ! ! :rolleyes:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździć bez kasku tak szybko to naprawdę głupota. Ja pół godziny prawie załapałem glebę. Za mocno odkręciłem i ładnie porzucało mi tyłem. Jeszcze się nie mogę przyzwyczaić do tego sprzętu. Ogólnie trzeba cholernie uważać, a kask to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie on by miał szanse jeśli by nie wyminął merca. Moim zdaniem prawie żadne(dzwon bez kasku przy prędkości 50-60km\h)

 

A i 100 m dalej zauważyłem ślady hamowania(30-40 metrowa czarna rysa na asfalcie) tego kolesia. Nie zauważył stojącej lawety, ale wyhamował 5 metrów przed lawetą...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie glupota ze bez kasku...

 

ale "prawie sie wpasowal" to mniej wiecej tak jak "prawie wszedl w gowno"

 

czyli nie wszedl

Przecież nie przypierdzielił tylko cudem ominął merca :icon_mrgreen:

 

Teraz cie zaskocze:

Ten koleś miał grubo po 30stce(PO TRZYDZIESTCE!!!) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...