Skocz do zawartości

Tor Lublin


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ... kiedy można pojechać...? ile wjazd ... ?jaka nawierzchnia ... ?czy warto...? szukam alternatywy dla Poznania... 700 zł za trenini Grandysów ( 2 dni) to trochę drogo... mówcie jak jest w Lublinie.. czy w weekendy da się polatać ?? a może by tak się skrzyknąć na jakiś wspólny wypadzik do Lublina ???

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do Turka, albo poczytaj jego posty. Kriters też chyba wtedy był. Podobno jest tam zajebiście :icon_mrgreen: Jakbyś szykował wypadzik to daj znać - jestem chętny.

 

Edit: zaszalałem i znalazłem ci ten temat: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=57498&hl=

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki karol za linka...z fotek wygląda całkiem zachęcająco...mam nadzieję że w kwietniu uda mi się tam przejechać... jutro tylko zadzwonię do automobil klubu lubelskiego i spytam kiedy wpuszczają.... jeśli znajdą sie jeszcze na forum chętni na wypad do Lublina to można się zorganizować... kto chętny się wpisywać.... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się czegoś dowiesz co do ceny itp napisz

juz mozna, w zeszly łekend mielismy leciec, ale zdezerterowalismy ze wzgledu na temperature

koszt to chyba tysiak za dzien bez wzgledu na liczbe maszyn (max 20 - wiecej to sie koles burzy, z reszta najlepiej liczyc 15 bo zwykle +/- tyle przyjezdza, chociaz imho "obiekt pomiesci spokojnie nawet 30-40 maszyn" tym bardziej ze wszyscy na raz nie smigaja)

 

trzeba sie nastwaic na samodzielne zamiatanie toru przed lataniem (butami, bo "odpowiedniej infrastruktury" w postaci np. szczotki oczywisice nie ma, mimo iz zawsze byla zamawiana) a tak poza tym to nawierzchnia dobra, zakrety dosc szerokie - mozna spokojnie dwojce latac, momentami mozna spokojnie nawet 100kmh przekroczyc (ale na zabawe biegami troche za malo czasu i zasadniczo prawktycznie ciagle na jednym sie jezdzi :/ )

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodzwoniłem się dzisaj, ale może w poniedziałek sprubuję... chodzi o to że jak jedzie się 250 km, to żeby nie było tak że pocałuję klake i dowidzenia... trzeba tak to zoranizować tak żeby polatać... skoro zajadę na miejsce a będzie za wileu chetnych no to kwas... najlepiej byłoby zebrać 20 chętnych i pojechechać na umówiony termin całą grupą... no ale to nie takie proste... sensowniejszym wyjściem byłoby takie rozwiąznie jak w POznaniu..płacisz 40 zł i latasz sobie 2 godziny.... a tak to nikt nic nie wie... niby jest tor..a nie wiadomo jak z niego korzystać... no w sumie czemu się dziwić ..tu jest Polska... w poniedziałek może też wyśle jakiegoś maila z zapytaniem do administratorów toru na Litwie... w sumie ode mnie ta sama odległość co do Lublina... ku*wa mieszkam na jakimś zakichanym podlasiu...koniec świata..wszedzie ku*wa daleko...jeszcze wolne treningi w POznaniu w poniedziełek zrobili ...a nie w sobotę albo niedzielę... pochlastać się tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szkoda ze tak pozno znalazlem ten temat.

 

W zeszla srode rozmawialem z prezesem pzmotu, zgred chcial 70zl od lebka na kilka(4-5) godzin przy 10 sprzetach na torze. Wyrazil sie tak, ze chce za to zgarnac 700zl, bo musi tam wyslac jakiegos instruktora zeby pilnowal porzadku(yy..coby nikt zebami asfaltu nie zdrapal??).

 

..poza tym mowil jeszcze inne bzdury. Nastepnego dnia rano zadzwonilem i pan prezes zszedl do 50zl za 3h jazdy od glowy.

 

Wydaje sie sporo ale mysle ze warto, nawierzchnia jest zajebista!!! Tymbardziej ze jak zadzwonie nastepnym razem to powinien zejsc jeszcze troche z ceny :] .. mozna rezerwowac na tygodniu albo na weekend z wyprzedzeniem. Mysle ze 3-4h latania spokojnie wystarcza.

 

Ustalcie termin to podjade i zarezerwuje..ja sam jestem w miare elastyczny jesli o to chodzi.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszły weekend są święta, więc odpada. Proponuję 14 lub 15.04, czyli sobota-niedziela po świętach. Albo kolejny weekend 21-22, bo wtedy wypada oficjalne rozpoczęcie sezonu, czyli idealna okazja do pośmigania po torze :icon_twisted: Kto za, kto przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jak w temacie ... kiedy można pojechać...? ile wjazd ... ?jaka nawierzchnia ... ?czy warto...? szukam alternatywy dla Poznania... 700 zł za trenini Grandysów ( 2 dni) to trochę drogo... mówcie jak jest w Lublinie.. czy w weekendy da się polatać ?? a może by tak się skrzyknąć na jakiś wspólny wypadzik do Lublina ???

WITAM Z LUBLINA ,pelne info na temat latania po TORZE LUBLIN na stronie www.moto-sekcja.pl ,najb.term.to 24.07 od 9-19 do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły macie burdel w tym archeo, mało aktualnych tematów? :biggrin:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły macie burdel w tym archeo, mało aktualnych tematów? :biggrin:

Na forach głównych - owszem. Wszystko pokitrane po regionach :bigrazz:

Załóżmy nowy, bo ten jakiś stary... ;)

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...