Skocz do zawartości

SUZUKI Sv 650s 02r. zalewa swiece


Złoty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo sie chwalilem chwalilem i przechwalilem....Motorkiem nie smigam jeszcze dosc ostro bo troche czasu brak , srednio raz w tygodniu ...Zauwazylem jak jak moto tyle postoi a nawet krocej dzisiaj rano odpalila a pozniej (po 4h) juz nie....ogolnie to moto dzisiaj rano tez nie chcialo zagadac odrazu zalało swiece dopiero po wypaleniu zaczelo gadac choc z oporami, troche prychalo i stekalo ale w koncu zaczelo rowno chodzic....Czy to moze byc wina juz troche wylatanych swiec i wylatanego filtra powietrza?? Wszystkie czesci mam juz kupione nowe ale jeszcze czekam na dostawe:(( moze to byc cos innego czy to napewno wina tego dziadostwa????...synchro zrobione i regulacja tez. czekam na wasza opinie :)( troche doluje mnie wizja zje***** moto przed swietami, wiec wole odrazu zrobic wszystko to co trzeba zeby polatac sobie w swieta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie chwalilem chwalilem i przechwalilem....Motorkiem nie smigam jeszcze dosc ostro bo troche czasu brak , srednio raz w tygodniu ...Zauwazylem jak jak moto tyle postoi a nawet krocej dzisiaj rano odpalila a pozniej (po 4h) juz nie....ogolnie to moto dzisiaj rano tez nie chcialo zagadac odrazu zalało swiece dopiero po wypaleniu zaczelo gadac choc z oporami, troche prychalo i stekalo ale w koncu zaczelo rowno chodzic....Czy to moze byc wina juz troche wylatanych swiec i wylatanego filtra powietrza?? Wszystkie czesci mam juz kupione nowe ale jeszcze czekam na dostawe:(( moze to byc cos innego czy to napewno wina tego dziadostwa????...synchro zrobione i regulacja tez. czekam na wasza opinie :crossy:( troche doluje mnie wizja zje***** moto przed swietami, wiec wole odrazu zrobic wszystko to co trzeba zeby polatac sobie w swieta...

Moze po prostu robisz zbyt krotkie trasy i silnik nie osiaga prawidłowej temperatury pracy co skutkuje problemem ze świecami. Poza tym dłuzsze trzymanie silnika na ssaniu przyspiesza to zjawisko.

Sprobuj zmniejszyć wielkość przerwy na świecy na ok 0,7-0,8mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup swiece DENSO Irydium, nie wiem skad jestes ale Piotrusgsx z forum ma je chyba w swojej ofercie i moze ci wyslac. Sa drogie ale potrzebujesz tylko 2.

Startaj sie jezdzic codziennie, minimum 20 km :icon_rolleyes:

Jezeli nie ma mowy o codziennej jezdzie pamietaj o doladowaniu aku przed jazda ( poprzedniego dnia ).

Z wzrostem temperatury na zewnatrz problemy znikna.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym nowszy motocykl tym bardziej ubogo ustawiony ( zanieczyszczenie srodowiska i coraz wyzsze normy sie klaniaja ) i stad klopoty.

W dodatku benzyna coraz gorsza.

A twoj GS juz 15 razy zostal przeregulowany na bogatsze ustawienia i dlatego dziala.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...