Skocz do zawartości

Widzialem DEBILA


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

debilem to by byl gdyby narazal czyjes zycie. A tak, jego broszka.

 

troszke naraza bo tak naprawde nie wiadomo czy jego rodzice nie dostaną zawału jak zobacza syna z roztrzaskaną głowa i resztkami muzgu na asfalcie.

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki, troche wiecej wyrozumialosci :icon_mrgreen: gosc kupił sobie motocykl, a na kask już nie starczyło ... :) :icon_mrgreen:

:(

 

... albo jechał po kask do innego sklepu... :wink:

bo tam taniej...

Tia, w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przy 60 jak wpadła (kask crossowy) taka mini muszka do oka co fruwają przy owocach i takich tam musiałem 5 min stać i czekać bo oko same mi sie zamykało z bólu i łzawiło, a co dopiero dostać kamieniem z pod koła albo coś przy powiedzmy 100km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zesrajcie sie przypadkiem......

 

 

 

NIektore posty przypominaja komentarze z interii, inne wypociny 13latki, a jeszcze inne motocyklowego dewoty... Rozumiem ze to jest głupie niebespieczne itd, ale kuźwa troche dystasu do takich wybrykow .....

Edytowane przez R.Y.B.A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem DEBILA, Bez kasku

Witam

Wczoraj zostalem bez slow. Jechalem sobie droga Gliwice-Rybnik i z przeciwnej strony nadlatuje jakis sport, chyba jakas Yamaha R... Kierowca w jakichs dresikach i bez KaSKU !!Predkosc oceniam na grubo ponad 100km/h

Jakby bylo malo to jeszcze wyprzedzal samochody na trzeciego przeciskajac sie pomiedzy jadacymi jego pasem a nadjezdzajacymi z naprzeciwka. Pozniej media maja pozywke o dawcach nerek...

No co ty :| O k***a, ja pie***e. Takiego zaje*ac to malo...

 

Spusciles sie, a nastepnie przyleciales napisac to na forum. Tak ? Krzywde ci zrobil ? Moze komus ?

 

Przestancie sie dopier**lac w czym kto jezdzi, bo to juz jest wkurwiajace na maksa. Zajmijcie sie swoimi gownianymi sprawami, to on SOBIE zrobi krzywde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez kasku śmigałem dwa dni temu, ale tylko po osiedlu :bigrazz: Taki numer odwaliłem w sumie tylko raz, kilka lat temu, razem z pewnym innym forumowiczem wybraliśmy się na wycieczkę, uprzednio celowo chowając kaski do plecaków, zrobiliśmy z 30 - 40 km trasę z gołymi głowami, tak dla śmiechu zupełnie... w sumie głupota, oczy mnie potem szczypały na maxa i przewiało mnie jak cholera :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chcieli poczuc wiatr we wlosach :biggrin: a tak na powaznie to dopoki nie uderza glowa w cos to sie niestety takim nie wytlumaczy. A jak uderza to nie jest powiedziane ze bedzie co zbierac zeby tlumaczyc

 

To mogl rozpiac rozporek, efekt podobno ten sam :bigrazz:

 

Z osą też miałem kontakt ale na szczęście użądliła mnie w usta , wara wyglądała jak u Kunta Kinte :crossy:

 

Kurde to z tym rozporkiem to chyba kicha ! Chociarz z drugej strony, moze panienka by sie cieszyla - ze wiekszy :wink:

 

Teraz troche serio

 

Przestancie sie dopier**lac w czym kto jezdzi, bo to juz jest wkurwiajace na maksa. Zajmijcie sie swoimi gownianymi sprawami, to on SOBIE zrobi krzywde.

 

Tak apropo masz troche wyobrazni czy trzeba Ci wyjasnic, ze on definitywnie stanowi zagrozenie na drodze dla innych ? :buttrock:

 

:flesje:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdarzyc sie moze kazdemu, ze sie przejedzie bez kasku...no roznie bywa, wiadomo ze nikt nie bedzie pochwalal takiego zachowa, ale pisanie o takich przypadkach mija sie troche z celem...

 

No co ty :| O k***a, ja pie***e. Takiego zaje*ac to malo...

 

Spusciles sie, a nastepnie przyleciales napisac to na forum. Tak ? Krzywde ci zrobil ? Moze komus ?

 

Przestancie sie dopier**lac w czym kto jezdzi, bo to juz jest wkurwiajace na maksa. Zajmijcie sie swoimi gownianymi sprawami, to on SOBIE zrobi krzywde.

- a moglbys tak bez chamstwa i prostactwa czy nie bałdzo? Bo widzisz kazdy zna te slowka, ale nie kazdy chce je czytac w takim natezeniu na forum w takim kontekscie...innymi slowy-psujesz atmosfere takimi wypowiedziami...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...