Skocz do zawartości

Gilera runner 180


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemankp co sądzicie o gilerce runner pojemność 180 ? , Moim zdaniem fajny skuterek , a waszym? :)

 

 

Miałem niedawno taki, za**ierdala jak mało który :icon_mrgreen:

Po za tym duży i wygodny. Ja miałem 2T więc łyknąć też lubił... nawet 5-6l

tyle ze prawie zawsze na maxa odkręcałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo w 2t to węcej wpierdzieli niż 4t a tyle ze ja mam okazje kupić 180ccm3 w 4t chłodzony cieczą :) , a właśnie tak jak Wiśl@k sie zapytał wielkością sie nie różni chyba ? 50 cmm3 od 180ccm3

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

buda jest tej samej wielkosci co w 50, pewnie przelozyc tez by sie dalo :banghead:

tylko ze widelec przedni jest dluzszy i skutek wyzej stoi...

mialem 50tke 2t ale zatarlem (pekl wezyk od oleju, pech).... chce sobie sprawic wlasnie 180 2T, ale liczylem na 4-4,5L spalanie.

a tutaj czytam 5-6, to mozna o aucie myslec, szczegolnie ze 2T woli 98 oktanow, inaczej zaczyna spalac stukowo i mozna uszkodzic silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej brac 180 w 4t mniej pali ,a niemozna nazekac na brak kopa ,wkoncu to 180 ... :P

 

Oj to czy 2t czy 4t jest lepsze mozna by dluuuugo rozmawiac :icon_razz:

wiecie dlaczego 2t juz nie jest tak masowo produkowane? bo smrodzi za mocno :P 4t ma w zamysle prawie w ogole nie brac oleju a 2t 1/25 :P

i jeszcze masa innych za i przeciw, ja jednak wole 2t gilera 180 z kilku powodow:

 

chce jezdzic bez prawka, (nie uznajcie mnie za idiote, to tylko 180, 20 kucy, na 50 wyjezdzilem 10kkm z realnym srednim speedem 80-100 i wydaje mi sie ze sie tak od razu nie rozwale, oczywiscie na prawko przyjdzie czas...) 2t ma znacznie mniejszy uklad napedowy, co przy kontroli bez uprawnien gra zasadnicza role :lalag: zreszta 4t produkowano dopiero od 2002 roku, a ja celuje w 98-00, bede mial do przeznaczenia 3-4 tys. a za taka kase 4t 180 2002 w zyciu nie kupie!

2t jest duzo wiecej na rynku, latwiej i taniej o czesci,

no i oczywicie lepszy kopik :lalag:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=cjbM5iHBp78&feature=related

nie bede juz sie z tym linkiem dopisywal w jakims innym topicu :P

 

qrcze cos malo ostatnio tych gilerek na oto :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niebawem będe sprzedawał swoją gilerkę. Powiem szczerze że osiągi sa naprawde zaskakujące jak na skuter, a najlepsze jest kiedy jakiś burak ze wsi cię chce wypredzic i cfaiakuje jakąś stara vectrą albo fiestą, wtedy zamykasz szybkę nawijasz manetke gazu i czekasz.... aż zobaczysz zdziwienie w oczach buractwa:) spalanie około 6 l po miescie oczywiście przyjeżdzeniu na kole po miście i ostrym gnieceniu. Żeby jechać spokojnie i rozpędzał sie skuter do 80 wystarczy 1/5 gazu i spalanie wiadomo odpowiednio mniejsze. mój oczywiście rejestracja/50:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisales tylko czy 2t czy 4t....

ktory rok? kiedy chcesz sprzedawac? ilawa to rzut beretem, ja mysle ze za jakies 2-3 miesiace bede juz mial gotowke.... i jesli tylko komprecha jest w normie to z chcecia bym ja od Ciebie odkupil :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...