Skocz do zawartości

Ile nawinołeś już w tym sezonie???


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Celowo w tym roku nie pisałem że dotyczy tylko 50.

Niech panuje równość na forum i nie ważne czy ma się 50 czy 1200 pod siodłem ale wszyscy jesteśmy motocyklistami. I tak dział motorowery/skutery odwiedza mało osób posiadających duże moto. A Ci co odwiedzają na pewno byli w którejś części swojej kariery posiadaczami 50.

Z przebiegami to nie ma co konkurować. I tak nas przebija jedna wyprawą mogą zrobić tyle co my przez miesiąc... Taki już nas los. Ale 100 km na moto to nie to samo czo 100 km na motorowerze. Zazwyczaj jedziemy je dłużej a więc staż "godzinowy" mamy nieraz bardzo podobny do motocyklowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa jeśli można wpisywac większe moto to ja około 60 km przejechałem na kursie :biggrin:

 

OT:

 

Pikus91 w aukcji napisałeś:

"Zrobiłem na niej 2tys km i nie miałem żadnych problemów"

 

:flesje: :crossy: :P

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę Rafal akros że masz sprzęcik o jakim ja marzę jako docelowy... :P

Bandit 1200...

Przez niespełna 3letnia karierę na moto wybrałem sobie kierunek.

Nie błoto, nie tor wyścigowy ale właśnie turystyka....

I tak śmignąć sobie do Włoszech piękny kraj... Tak mi się podoba super zakręty ale autobusem to nie to samo co na moto... Wtedy byłby jeszcze lepszy :biggrin:

 

A tak widzę że temat się powoli rozkręca może dodajmy jak planujemy dalszą swoją karierę.

Czyli co na te chwilę byśmy wybrali. Sport/cros? itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon liczę od momentu jak stopniał śnieg, czyli nie od stycznia :buttrock:

 

Nawinąłem tylko 150 km, ale za to w maju(tylko w maju :biggrin: ) zapowiada się jakieś 700 km :biggrin:

Może to śmieszna ilość, ale śmigam skuterem z prędkością nie większą niż 60km/h :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...