Skocz do zawartości

Yamaha fz6 fazer rocznik 2004-2006 - co onim myslicie!


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o opinie na temat tego motocykla z owiewką yamaha fz6 fazer rocznik 2004-2006. Moc 98 KM.

Chcę go kupić używanego za rok za około 20 tys zł. Jakie dacie mi rady? Czy jest on dobrym motocyklem na trasy i miasto. Mam 18 lat, wzrost 187 cm. Jako pierwszy motocykl po motorowerze. Proszę o odpowiedź! :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądnij sobie np. wątek pt. "bandzior", będziesz miał pogląd większej ilości ludzi o tym, na czym warto zaczynać przygodę z "dorosłymi" motocyklami

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dokladnie tak jak ja. Ja swojego kupilem rok temu, tez po motorowerze przesiadka i jest zajebisty. Na miasto i w trase. Tylko sie trzeba oswoic z moca na poczatku.

A jak tam ze spalaniem. Opisz więcej o nim, jakieś porady. ;)

 

zajebisty sprzecik polecam na pierwsze moto :)

i calkiem przypadkiem chce sprzedac http://forum.motocyklistow.pl/Sprzedam-Yam...004-t69330.html

Nie dzięki za propozycje. Ja chce kupić za rok i rocznik 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze zbyt długo nim nie jezdze (mam ja od miesiąca i zrobiłem dopiero ok.400km) to moge porównac do Hondy CB 500:

- zdecydowanie lepsze prowadzenie w zakretach i przy duzych predkosciach

- o niebo lepsza elastycznosc silnika (np. łatwe przyspieszanie z ostatniego biegu juz od małych predkosci)

- duza moc : ale bez przesady do 6000/7000 jest potulny jak baranek (no a potem trzeba sie kontrolowac)

- skuteczne hamulce, ciekawy design.... no dla pasazerki moze byc gorzej jako ze tłumiki poprowadzone górą spełniaja jednoczesnie funkcje 'cetralnego ogrzewania' tylnej części na 4 litery :icon_mrgreen:

- podobna masa motocykla

- prowadzenie w koleinach, mysle ze z racji szerokiej na 180/55 tylej opony gorsza jak w CB

- 'wygoda' na podobnym poziomie

- spalanie troszke wyzsze (ale mysle ze w 6 L sie bedzie miescił srednio)

Nic odkrywczego nie napisałem. Jak pojezdze z rok naskrobie wiecej. Jak narazie jestem bardzo zadowolony z maszyny i oby tak dalej.

Ps. wszystko byłoby idealne gdyby nie ten PASKUDNY licznik - a dokładnie obrotomierz w kształcie licznika ala stary Duzy Fiat 125p :icon_razz: Dzieki Bogu mozna go przełączyc na cyfrowe wskazniki. Byc moze z czasem sie przezwyczaje.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś może u samej góry tego działu przyklejone tematy a wśród nich tajemniczo brzmiący:

Fazer 600 to jest to

Wszelkie info + dyskusja

 

...oraz 68 stron tego tematu? Myślę, że tam sporo znajdziesz na interesujący Cię temat :icon_razz:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...