Skocz do zawartości

OSTRZEŻENIE!!!


magneto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie czytam Wasze "opowieści dziwnej treści" i dziwię się że w niektórych jest tyle pogardy dla własnego i i cudzego zdrowia oraz dla kolegów na tym forum. Jesteśmy ludżmi w znakomitej większości dorosłymi i myślącymi. Skoro ktoś nie szanuje własnego zdrowia lub poprostu tak lubi to niech śmiga w dżinsach lub w pokoszulce. Nic mi do tego. Jeśli ja natomiast w lato będę zakładał spodnie motocyklowe z ochraniaczami na kolana to innym również nic do tego. Tak mi się podoba i tak robię. Ubrania motocyklowe nie są produkowane tylko po ty by wyciągnąć od nas kasę, ale również ( a może przede wszystkim?) żeby nam sie jeździło bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Jest jeszcze inny aspekt takiej sytuacji. Nie każdego stać na dobre ubrania a chce jeździć. To również rozumiem...

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, od drugiego roku zycia nie jezdze na moto. jedynie 4 lata i przejechalem w granicach 20tysiecy kilometrow roznymi maszynami. i to co pisze, nie jest forma uzalania sie, tylko ostrzezenia dla tych, ktorzy lekcewazyli sobie sprawe tak jak ja.

 

Podatnosc roznych ludzi na artretyzm jest rozna i mam wrazenie ze jezeli w tak mlodym wieku masz problem to twoja podatnosc jest dosc spora.

Wszyscy ci ktorzy w wieku 35 lat ciesza sie ze nic im nie jest i moga dalej jezdzic w dzinsach w kazda pogode, bo wszystko swietnie im dziala niech poczekaja jeszcze 10 lat - artretyzm dopadnie ich jak amen w pacierzu.

Najlepszym pomyslem jest jak najlepsze ubranie i stosowanie go w odpowiednich warunkach pogodowych.

Nawet w cieply dzien jakas forma oslony kolan przed wiatrem powinna byc stosowana.

 

Adam M.

Edytowane przez Adam M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I według mnie przydałby się poradnik o tym jakie ciuchy i na jaką pogodę bo to, że rękawice + kask + kurtka, buty etc. to każdy wie ale co gdzie i kiedy ze względu na zdrowie... trudno się doszukać.

 

 

To jest naprawde dobry pomysł sam z chęcią poczytałbym opini na ten temat.

Może załuż taki temat w dziale ciuchów albo jutro ja taki założe

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co ty myslałes spodnie skurzane na dupe i wtedy bedziesz mogl jezdzic a nei w dresach . Mój stary tez kiedys jezdzil wskami i cztkami do rumuni austri turkcji i teraz tez go stawy napierdalaja zatoki itp

O ja pie**ole, ale poziom wypowiedzi, gratulacje za ortografie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...