Skocz do zawartości

Buty Alpinestars WEB Gore-Tex


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.Szukam dobrych butów do turystyki .Walczę już z tym tematem pare tygodni.Ofert jak wiecie jest mnóstwo.Począwszy od szwedzkich STR ,niemieckich DAYTONA ,poprzez Alpinestars czy Sidi. Wiem ,ze najlepsze były by Daytona.Ale ta cena :wink:

 

I pojawiła sie taka oferta ,jak Alipny WEB Gore-Tex .Mierzyłem ,są wygodne ,nawet ładne.I cena jak dla mnie do przyjecia.Moze ktos z Was uzywa taki model ,interesuje mnie jak jest z komfortem,z jazdą w deszcz,itp.

 

Dzieki za wszystkie opinie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Urzywam Alpinestar Gore Tex i nigdy jeszcze nie mialem mokrych nog ( od 2002 ). Jak juz sam zwuwazyles / slyszales Daytona ma swoja wlasna klase i nic do niej nie pasuje. jest po prostu nr. 1.

 

Osmiele sie stwierdzic, ze jest najbardziej wytrzymala i dlugotrwala. Moje nastepne Gore Texy beda Daytony.

 

Jezeli kupisz cos innego to musisz sie liczyc z tym, ze bedziesz musial zywotnosc bedzie krutsza od Daytony. Ceny w stosunku do jakosci zadna inna firma nie jest w stanie przebic.

pozdrawiam

 

:biggrin:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzywam Alpinestar Gore Tex i nigdy jeszcze nie mialem mokrych nog ( od 2002 ).
Moje nastepne Gore Texy beda Daytony

 

Skoro te sa dobre to czy jest sens przeplacac (albo inaczej placic wiecej skoro za nizsza kase masz "to samo") i kupowac cos nie sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro te sa dobre to czy jest sens przeplacac (albo inaczej placic wiecej skoro za nizsza kase masz "to samo") i kupowac cos nie sprawdzonego?

 

widzisz Daytony zostaly sprawdzone juz przez innych i kolegow i urzytkownikow. Za moje alpiny zaplacilem drozej niz zaplacilbym za Daytona'y. Coz wtedy kiedy je kupowalem nie mialem jeszcze PJ i bylem zielony jak szynka - ta co mieszka w lodowce. Dzisiaj to juz inna bajka.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

to ja poproszę o opinie użytkowników tego modelu...

 

myslę o zakupie butów z membraną, z racji tego że zbliża się jesień. nie ukrywam że model Alpinestars Web bardzo mnie zainteresował zwłaszcza cenowo i zastosowaniem goretex-u.

 

miałem już kupione buty STR (jakiś wyższy model, chyba BRIGHT) ale jakieś wysokie w podbiciu były i mialem wrażenie że zaraz mi spadną mimo że na długość były idealne. ponadto w przedniej części były wyższe nawet od moich glanów co nie pomagało w operowaniu biegami.

 

dwa pytania odnosnie Alpinestarsów:

- czy model WEB występował w wersji z membraną gore-tex i bez membrany

- czy model WEB zmienił się jakoś w ostatnim czasie bo patrzę na dwa różne zdjęcia w necie i sam już nie wiem co sądzić bo widzę dwa różne buty

dla ułatwienia wychwycenia różnic

zdjęcie ze strony producenta

zdjęcie inne tego modelu zreszta takie jest też w 4bikes

 

no i ostatnie pytanie do użytkowników... jak sie sprawują na moto i na ziemi? (ze wskazaniem który ŁEB macie)

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...