Skocz do zawartości

Jazda z Wózkiem


mareczek804
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Sorka za odświerzenie tematu. ale nutruje mnie jedno pytanie. Jesli mam np. MW -750 z napędem na koło wózka to czemu nie moge stawiac kosza w góre?? a jesli mam np. Tego nowego Urala Rangera i tesh mam naped na koło wózka czemu moge kosz stawiać w górę?? Jaka jest różnica?? bo chyba przeszedł mi jush ten nowy ural bo mam blisko fajne MW na oku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co to jest mechanizm różnicowy?

jeśli nie - poznaj zasadę działania to nie będziesz musiał zadawać takich pytań

gdybyś miał blokadę to możesz :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz co to jest mechanizm różnicowy?

jeśli nie - poznaj zasadę działania to nie będziesz musiał zadawać takich pytań

gdybyś miał blokadę to możesz :icon_biggrin:

Wiem :lalag: Kręci Się te koło kóre ma cięzej wiec jesli kosz unosze w góre to koło kosza przestaje mi się kręcić?? a co do blokady to moge jechac tylko przez krótkie odcinki na wprost zgodnie z informacją z tabliczki na baku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :P Kręci Się te koło kóre ma cięzej wiec jesli kosz unosze w góre to koło kosza przestaje mi się kręcić?? a co do blokady to moge jechac tylko przez krótkie odcinki na wprost zgodnie z informacją z tabliczki na baku:P

ehh, chyba odwrotnie, bo te koło które ma lżej się kręci, tak jak dasz auto z jednej strony na lewarku, i koło będzie uniesione, to będzie się kręciło, bo mechanizm zadziała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy podniesies kosz w MW bez blokady mechanimu różnicowego koło kosza będzie szybciej pracowało i przy kontakcie z podłożem zrobisz zwrot o 180 stopni, w gorszym przypadku może posypać się napęd.

 

Z koszem w górze można jeździć MW z włączoną blokadą, ale moim zdaniem również szkoda mechanizmu, bo to troche kosztuje.

 

Dlaczego można jeździć z koszem w górze nowym Uralem?? Ponieważ posiada on odłączenie napędu koła kosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak sie skuszę na to MW no to Napewno wymysle:P moze bede wał napędzajacy koło wózka wypinal i na jakimś drucie wieszał:D jak by to ruska mysl techniczna podpowiadała:P Ostatnio w uazie chłodnica mi odpadła owinałem ją 3 razy takim grubym kablem telefonicznym i do domu 50 km. dojechałem:P Wiec ruski naprawiamy drutem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak sie skuszę na to MW no to Napewno wymysle:P moze bede wał napędzajacy koło wózka wypinal i na jakimś drucie wieszał:P jak by to ruska mysl techniczna podpowiadała:P Ostatnio w uazie chłodnica mi odpadła owinałem ją 3 razy takim grubym kablem telefonicznym i do domu 50 km. dojechałem:P Wiec ruski naprawiamy drutem:P

Co będziesz robił? z takim podejściem, to nie życzę Ci wdzięcznego ruska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o usunięcie posta

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dodam swoje 3 grosze w temacie techniki jazdy z koszem :

 

mam taki numer w swoim repertuarze - ale ostrzegam wychodzi on tylko na podłożach piaszczystych, trzeba byc ostroznym:

 

 

sprzet bez napedu wozka, prowadze sam - siedzac okrakiem na miejscu kierowcy, wychylam sie du.pą maksymalnie na wozek, o tyle ile moge zeby jeszcze kierownice trzymac za gaz. wlasciwie to siedze jeszcze na moto ale tak na prawde maksymalnie wychylony do wewnatrz. skret kola max w prawo, jedynka i ogień !!. efekt jest taki ze moto zaczyna szybko sie krecic w miejscu a z kola idzie fontanna piachu. bardzo fajny efekt bo moto kreci sie wokol wlasnej osi. niestety jak nie wyjdzie i ucieknie kierownica to drajwer jest od razu katapultowany z zaprzegu a moto leci w publikę

. numer niebezpieczny. milego trenowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...