Skocz do zawartości

Suzuki RG80


Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

 

Wejdz na niemiecki e-bay i poszukaj

 

http://fahrzeuge.search.ebay.de/RG-80_Moto...gZ1QQsofocusZbs

 

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kupie tam juz za 1000 zl? tak slyszalem.

No a w Polsce nie mozna przerejestrowac ??

Dzieki

Pzdr :)

 

 

No mozna przerejestrować tylko,\ raczej na normalny motor, jak bedziesz chciał na motorower to juz bedziesz miał schody bo to nielegalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pokaz mi wiertara co w naszym kraju jest legalne???

 

kolega kupil od handlarza RGietke z CHYBA 96, w kazdym badz razie chyba ostatni rok produkcji, w stanie niemalze idealnym, lekko tylko poobijana, za 1700zł. a handlarz musi sprowadzic i jeszcze na tym zarobic. teraz tylko rzeczoznawca i jazda na ulice.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podłącze do tematu :biggrin: Czy taniej będzie sprowadzić/kupić sprowadzoną Ns1 albo Tzr 80(starsza) czy kupić u nas w kraju? I jakie mniej-więcej ceny mogą być tych sprzętów w Niemczech?

 

Masz dojscie do neta ???

 

To wbij ebay.de i poszukaj

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci, ze jak dobrze poszukasz to mozna taniutkie rg w polsce wyrwac, u nas kiedys bylo za 1800na motorower, na chodzie, tylko juz zjechany papierem sciernym, bo do malowania przygotowany, i gdyby nie senda to stalby juz u mnie

 

to nie ma mozliwosci zarejestrowania 80 na 50

jest jest, bo to polska:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale, nie.

 

Kiedyś duużo siedziałem na ebay z nadzieją, że stane się posiadaczem jakiegoś rg właśnie. Otóż takie rg jest za 200 ojro, nie wiadomo w jakim stanie, a za kup teraz 500 ojro, czasami zdarzają się za 100 nawet ale to kompetne dezle. Nawet i za 200 ojro, więc tak, to jest ile ? 800 ? coś koło tego będzie, do tego koszt transportu + do tego koszt zarej. w polsce to wychodzi ciut ciut taniej niż na allegro (nie zarej.)

Ale full opcja już jakieś to tylko za ~500 ojro.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez mozna tez kupic Np Aprille rs 50 ktora do 100 tez tam dojdzie (transport mam juz zapewniony) i jest 50 podpicuje sie i pujdzie ladnie

Np ta:

http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-50-Motorscha...1QQcmdZViewItem

Tylko nie wiem czemu tak tanio... moze uszkodzona :buttrock::D

Nie znam dobrze niemieckoego :lapad:

Pzdr :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez mozna tez kupic Np Aprille rs 50 ktora do 100 tez tam dojdzie (transport mam juz zapewniony) i jest 50 podpicuje sie i pujdzie ladnie

Np ta:

http://cgi.ebay.de/Aprilia-RS-50-Motorscha...1QQcmdZViewItem

Tylko nie wiem czemu tak tanio... moze uszkodzona :evil::D

Nie znam dobrze niemieckoego ;)

Pzdr :icon_razz:

 

Tlok zapieczony czyli juz szlif trzeba robic. Jak odczekasz do konca aukcji to zdziwisz sie chyba za ile ja sprzedadza.

 

pozatym to przyznam ze Aprilia wizualnie prezentuje sie pieknie, i na tym sie konczy. Czesci trudno dostepne i b. drogie. Kupujac ta marke warto sie nad tym zastanowic. Honda czy Yamaha beda napewno bardziej bezproblemowe

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...