Skocz do zawartości

Uwaga Pirat


Mar_Cin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tez to ogladalem, koles pelen spokoj, 3 miechy mial dopiero prawko, ja mam to nagrane jak przerobie na mpg to dam znac gdzie to jest bo mam na vhsie to nagrane. pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem ... czarny bandzior to jest to !!! Ciesze się że mocno nie "płakałeś" o niższy wymiar kary.

Wydaje mi sie ze byli troszkę bardziej przyjaźni dla forumowicza niż dla kierowców puszek.

Debiut wypadł dobrze ! Ale niech to będzie ostatni debiut forumowicza na małym ekranie w takiej roli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pełna kulturka.Tak trzymać.

Jak na mnie trafi to zapytam czy przy okazji mogę kogoś pozdrowić.Uhahahahaha

Albo można zapytać jaka była by kara gdyby nie było kamer i ile by wzieli do łapy :banghead: ha ha ha

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby zatrzymali BeeMką co śmiga po Wawie to można by zapytać

czy świadomie używa przeciwskrętu i przegazówki,

czy jeździ konno i czy loobi Harleye...:icon_mrgreen:

 

Ciekawe co by było...:biggrin:

 

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam wkurzaja te komenarze, i może ktos podpowie jak nie zostac piratem w tym pieprzonym kraju bo to chyba znacznie trudniejsze. Zapraszam komentatorów do przejazdu np. przez Śląsk i zastosowanie sie do wszystkich ograniczeń :( chyba z tydzień będą jechać. Jedna wielka dziura z ograniczeniem średnio 40km/h załamka.

Wczoraj jechałem moją puszka za takimi jedymi chyba w nowym radiowozie, a że za nimi to najpierw podpuscili mnie 170 km/h a potem widząc ze nie odpuszczam zwolnili do 90 i tak tłukiliśmy sie przez 10 km. Tylko czekali jak ich wyprzedze ;) a tak brak video w bagażniku i dupa z podrywu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pewnego dnia kilka lat wstecz zatrzymał niebieski VW Polo (w Białymstoku nośnik video radaru) no i kolo zaprasza mnie do radiowozu celem obejrzenia filmu... a poznałem gościa bo uczyliśmu się w tym samym technikum tylko on w innej klasie był... i mówię... no chłopie...do tej samej szkoły chodziliśmy ..widywaliśmy się codziennie... odpuść ziomalowi.... a skąd... mówił że nie może nagrania skasować i musi się rozliczać z tego... no i chyba 3 pynkty i 300 zł ... świat na psy schodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...