Skocz do zawartości

Czy opłaca się...


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.. Witam Wszytkich :DD Właśnie wruciłem z malutkich wakcaji i jush mam do was wszytkich pytanko.

Powiedzcie mi czy oplaca mi sie kupic motorower...

tzn. ja mieszkam w bloku (nie mam garażu) tylko nie dużą piwnice.

Powiedzcie mi czy w tym wypadku oplaca mi sie kupowac motorower.

Pozdrawaim Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak bys miał bo mógłbyś śmigać, ale mam kolegę ktory miał simsona w bloku,

ale niestety juz go nie ma ponieważ policja do niego sie doczepiła z motywem że jak nie sprzeda go to będzie miał kolegium, ponieważ nie można przechowywaćw blokach motorów, motorowerów ponieważ grozi to pożarem, bo jest w nim paliwo i takie tam pierdoły.

 

Więc chyba nie warto !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja kupowałem motorower to nawet się nie zastanawiałem, gdzie go będę trzymał: wstawiłem go do piwnicy, jechało benzyną, raz nawet odpaliłem go tam niechcący bez tłumika 8O Potem przeniosłem się na parking strzeżony, bo nie chciało mi się za każdym razem układac desek, żeby go po schodach wyprowadzić. :wink: Mieszkam w bloku i też nie mam garażu. Mój motocykl stoi na parkingu strzeżonym, kupiłem sobie na allegro pokrowiec louisa i deszcz mu nie straszny. Jak naprawdę chcesz jeździć to nie patrzysz na takie detale jak np. co zrobię z motocyklem, tylko po prostu kupujesz sprzeta 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukasz dobrze gada. na zime wstaw do piwnicy i tyle. najlepiej pooooznym wieczorem z kims do pomocy, zeby nikt nie widzial . posuzkaj znajomego z kawalkiem garazu, moze da Ci go potrzymac do zimy. :-) ja tak trzymam swoje moto przecznice ode mnie.

PZDR nie patrz na nic qpuj sprzeta ! Masz cos na oku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zime miałbym go gdzie zostawic.. najprawdopodobiniej u babci :)

ale moto dopiero kupuje w czerwcu przyszłego roku :wink:(

moze się to troche dziwne wydaje że jush prawei rok przed zakupem moto martwie sie o takie rzeczy.

Najprawdopodobiej kupiem Romet-Chart 50 Elektronik.

Macie jakies pomysły z przechowywyaniem motorka ??

piszce!!

Acha cypherius ile placisz za ten parking szczerzony za 1 miesiąc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miejsce dla motocykla na parkingu strzeżonym płaci się przeważnie połowę tego co za samochód, w Gdańsku jest to ok. 50 zeta za miesiąc. Do tego też za jakieś 50 zeta kup sobie pokrowiec, żeby sprzęt nie rdzewiał na deszczu. Możesz też, jak słusznie radzi cypherius, pokombinować coś z garażem - popytaj znajomych, albo zorientuj się, czy nie ma w okolicy jakiegoś miejsca gdzie motocykliści przechowują swoje maszyny.

A chart to naprawdę dobry wybór 8)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sąsiad trzymał w piwnicy Jawe 350 TS :lol: :lol: :lol: , ja trzymałem swoją etke, jawke i wszystko co mam było w mojej piwnicy, a ponieważ u mnie w piwnicach dzieją się bardzooo różne rzeczy :wink: więc wisi mi to co kto mówi, benzyną nie jechało, nie odpalałem ich tam więc ... niech by tylko ktoś przyszedł :twisted:

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=dawid_gliwice

]... kupiłem se komara...

 

 

No i co z tym komarem?? miales go gdzie trzymac?? bo juz nic nie rozumiem

 

 

Tzn. miałem komara bez papierów, ale stoi u wujka i mało kiedy nim jeżdze.

Bez przesady pomiescie komarem zapieprzac. wydaje mi sie ze to siara..

 

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=dawid_gliwice

]... kupiłem se komara...

 

 

No i co z tym komarem?? miales go gdzie trzymac?? bo juz nic nie rozumiem

 

 

Tzn. miałem komara bez papierów' date=' ale stoi u wujka i mało kiedy nim jeżdze.

Bez przesady pomiescie komarem zapieprzac. wydaje mi sie ze to siara..

 

Pozdrawaim[/quote']

 

Mara bo co ? Bo to komar ?

Chłopie co ty mówisz......To już wole komara odreasturować i miec zabyta nic Charta kupowac bo i tak 50 ccm pojemności.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...