Skocz do zawartości

Czy opłaca się...


klisiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ogara 205 i jak wyjeżdzam na miasto nie wstydzę się, bo wiem że wszyscy chcieliby mieć takiego ogara jak ja !!!!

 

Mam nowy niebieski lakier, (lakiernik malował)

Tłumiki, po obu stronach :twisted:

Metalowe elementy, śrubki i nakrętki cynkowane (wiecie co to znaczy?!?!)

Plastikowe elementy nowe ze sklepu.

Stan techniczny idealny :wink:

 

Jestem dumny z mojego ogarka !!

Może już niedługo zdjęcia zrobię to sami zobaczycie i ocenicie !!!

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często bywamy na torze kartingowym w okolicach Częstochowy. Często bywają tam motocykliści (ale nie do końca motocyklisci)

Pewnego razu podeszli do nas MZciarze, WSKrze i rozmawialiśmy.

Jak ujżeli wydech od skutera to zaczeli się brechtać. Widocznie nigdy tłumika skutera na oczy nie widzieli

Ech... pie**ole, nie o tym miałem zamiar pisać.

Tak więc rozmawialiśmy i ja albo kumpel wspomnieliśmy coś o motorynce co to śmigała po torze ostatnio.

A oni - zaczeli się wypierac 8O Leciały teksty w stylu "co?? motorynka?? my na motorynce?? nie żartujcie !! nigdy w życiu!! no co wy? my nie jeździmy na motorynkach"

Definitywnie stwierdziliśmy z kolegą że to zwykłe, zakąpleksione buraki ze wsi i że nie warto się z nimi zadawać.

 

Ja nie pogardziłbym ani motoryną, ani komerem. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu chciałem kupić co kolwiek. Wcale nie zależało mi na wyglądzie. Ja chciałem jeździć!

Wnioskuję że tobie Dawid zależy nie tyle na jeździe co na szpanie - takich "motocyklistów" nie toleruję i staram się tepić za wszelką cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem jest najpierw kupic a pozniej sie martwic :) ja tam polecam kupic a tak wogule to ja trzymałem w piwnicy moja jawke i nic sie nieodzywli chociaz czesto mnie widzieli jak ja wprowadzałem do piwnicy i nic nieczepiali sie byle by wachom zabardzo niesmierdziało i jest oki jak nibedziesz lał do baku rozposzczalnikow to mozesz smiało wprowadzac ja wprowadzałem i było spokos :P :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozek posłuchaj.

Odkąd zrobiłem karte motorowerową (jest to 1 czerwca 2003 :D)

Zaczeły mnie interesować motorki :D. Motoryzacja jush wcześniej sie interesowałem.

Od niedawna zaczołem troszku jeździc, na ogarku kuzynka ale po przejechaniu 5-7 km. nieszło go odpalic :( nie wiem co sie działo :(.

Lubiem jezdzic motorkiem, noi chciałbym miec troche lepszego sprzeta dla małego szpanu. U mnie na osiedlu ludków w moim wieku (14 lat) nikt nie jedzi na motorach - motorowerach.

Widocznie ich to nie ciągnie.

Wiesz jak jedziesz lepszym sprzetem to zawsze jakos fajniej sie chyba czujesz. :D

Pozdrawaim Kliśiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha chciałbym jeszcze dodać, że zgadzam sie z ostatnimi linikami ostatniego postu Seby i tak jak on nietoleruje ludzi kupujacych motor tylko dla szpanu(to jest bez sensu :!: )

 

No wiec, niekupujcie go dla szpanu i niegardzcie nimi jak to niekturzy robia, a wrecz przeciwnie szanujcie swojego sprzeta :!: :!: :!:

 

Znam już typków kturzy kupili motor dla szpanu i moge im i wszystkim innym kupujacym dla szpanu powiedzieć jedno" Niejesteście prawdziwymi motocyklistami wiec walcie sie w dupe :!: :!: '' :twisted: :twisted:

 

SEBA masz swieta racje.

 

AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec, niekupujcie go dla szpanu i niegardzcie nimi jak to niekturzy robia, a wrecz przeciwnie szanujcie swojego sprzeta :!: :!: :!:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zgadzam się z tym całkowicie !!

 

Ja lubię patrzeć jak mój motorowerek jest umyty, czysty i lśniący :(

Znam typów którzy wkładają całą kasę w swoje motorki szanują je i dbają o nie np.jeden ma komara (takiego na pedały) w idealnym stanie, a znam też takich którym rodzice kupili

skótery za kupę pieniędzy i wyglądają po paru miesiącach jak złomy, a niektóre już w ogóle nie działają i już nie będą dzałać (aż żal) :cry:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zrobiłem karte motorowerową (jest to 1 czerwca 2003 :()

Zaczeły mnie interesować motorki

 

Hej Dawid... ja tez mam karte motorowerową od 1 czerwca tego roku... no ale moto mnie interesuje troche dłuzej... a co do szpanu... czasami jest taka chęć poszpanować...

niestety trzeba mieć na czym...

 

Pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec jedno dbam o swoje moto i jest oki, ale stało sie tak , że zaczoł sie psuć i tego nieda sie opanować choć wydaje dosyć dużo kasy na niego(niedawno poszło mi sprzegło kture kosztuje cos koło 600 złotych :( niestety niemam na naprawe i jak narazje pruboje jakoś taniej to zrobić ale czy sie uda niewiem :( ). Nieszpanuje nim bo niema po co, są lepsze i szybsze od niego. Mi osobisćie chodzi o to by był czysciutki i oczywiscie ładnie chodził i to mi wystarczy i nic wiecej niechce.

 

Co do czystośći to czyszcze moje moto jak najczesciej i zawsze wtedy, gdy mam na to czas :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec jedno dbam o swoje moto i jest oki, ale stało sie tak , że zaczoł sie psuć i tego nieda sie opanować choć wydaje dosyć dużo kasy na niego(niedawno poszło mi sprzegło kture kosztuje cos koło 600 złotych  :(  niestety niemam na naprawe i jak narazje pruboje jakoś taniej to zrobić ale czy sie uda niewiem  :( ). Nieszpanuje nim bo niema po co, są lepsze i szybsze od niego. Mi osobisćie chodzi o to by był czysciutki i oczywiscie ładnie chodził i to mi wystarczy i nic wiecej niechce.

 

Co do czystośći to czyszcze moje moto jak najczesciej i zawsze wtedy, gdy mam na to czas  :D  :D  :D

 

a o ktorym motorku piszesz? hero?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...