Skocz do zawartości

co myslicie o intruderze z 1989 r i z 42 tys


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis ogladalem intrudera z 1989 r z 42 tys przebiegu... silnik 750 czarny, chromy, kosztuje 7500 zł. Mam pytanie czy taki motocykl nie jest za stary przebieg nie za duzy. Mam pytanie do użytkowników intruderów jak sie taki model sprawuje, czy ciężko jest o części. Ile taki model ma koni i czy ma wystarczajace przyspieszenie jak na pierwszy motor. Chce nim przejeździć jeden sezon ina nastepny kupic sobie cos droższego.

 

Prosze o opinie.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl nie jest za stary (o ile poprzedni właściciel/ele dbali) :biggrin: ale przebieg (jak dla mnie) to ściema do bólu :banghead:

Gdzie go wypatrzyłeś: ogłoszenie prywatne czy komis?? Może jak wrzucisz jakieś konkrety to ktoś w Twoich okolic pomoże w oględzinach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy "ściema do bólu"? 42 tys dla mnie to dużo jak na motocykl... ja sie powoli załamuje, jeżdze oglądam i nic nie moge dla siebie znaleźć. Chce wydać 10-12 tys na motor, marudera z 99 r za to nie kupie, drag stara tez nie, zostają mi takie wynalazki jak intruder 750 ale nic o nich nie wiem. Gdzieś wyczytałem ze mają 50 koni... Mieszkam w Radomiu a motocykl stoi w komisie, sprzedawca wiadomo - mówi że wszystko OK ale wolałbym zeby to zobaczył ktoś inny...

 

jak tak dalej pójdzie kupie sobie ścigacza!!!! bo sa tanie jak barszcz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy "ściema do bólu"? 42 tys dla mnie to dużo jak na motocykl...

42 tys km to dużo ale jeśli mowa o 3 sezonach, a nie na 18-letni motocykl. Oczywiście że nie mam pewności że przebieg jest realny, jednak doświadczenie i przegląd ofert na rynku sugeruje że przebieg został znacznie zaniżony.

 

ja sie powoli załamuje, jeżdze oglądam i nic nie moge dla siebie znaleźć.

(...)

jak tak dalej pójdzie kupie sobie ścigacza!!!! bo sa tanie jak barszcz! :icon_mrgreen:

Nie rób tego :icon_mrgreen: Poszukaj na forum o komisie "Promex" w Gliwicach. Parę osób kupiło od nich sprzęty i wszyscy chyba byli zadowoleni, nikt na "minę" nie trafił :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 tys km to dużo ale jeśli mowa o 3 sezonach, a nie na 18-letni motocykl. Oczywiście że nie mam pewności że przebieg jest realny, jednak doświadczenie i przegląd ofert na rynku sugeruje że przebieg został znacznie zaniżony.

Nie rób tego ;) Poszukaj na forum o komisie "Promex" w Gliwicach. Parę osób kupiło od nich sprzęty i wszyscy chyba byli zadowoleni, nikt na "minę" nie trafił :crossy:

i tu sie zgodze z przedmowca

48tys na 18 lat to jest 2.6 tys rocznie (okolo) - to trochu malo

 

ale nie o to mi chodzilo

pytanie brzmialo co sadzimy o takim moto:

-tak wiec wszystko uzalezniam od ceny tego moto poniewaz za 5-7 tys takiego intruza bym kupil za 10-12 nieeeee

za 10 -12 mozna znalezc 800tke z mlodszych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie kupie sobie ścigacza!!!! bo sa tanie jak barszcz!

 

 

Nie gniewaj się, ale chyba sam nie wiesz czego chcesz. Według mnie, żeby jeździć na takim sprzęcie jak Intruder trzeba czuć inny klimat i na plastiku też inny klimat. Zastanów się czego oczekujesz od motocykla bo możesz być zawiedziony.

Edytowane przez Marek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...