Skocz do zawartości

Światła w Sendzie


GregoriaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w kazdym motorze z magnetem tak bedziesz mial poniewaz swiatla ida z cewek a nie z aku i dlatego na niskich obrotach beda Ci przygasaly wiec wszystko jest ok Osobiscie mi to nie przeszkadza poniewaz jesli jade to jest ok tylko jak stoi na luzie to wtedy przygasaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym motorze z magnetem tak bedziesz mial poniewaz swiatla ida z cewek a nie z aku i dlatego na niskich obrotach beda Ci przygasaly wiec wszystko jest ok Osobiscie mi to nie przeszkadza poniewaz jesli jade to jest ok tylko jak stoi na luzie to wtedy przygasaja

 

Nieprawda.

 

W każdym 50ccm tak jest.

 

Nieprawda.

 

Zależy to od konstrukcji. Wydaje mi sie, że senda jest na tyle nowoczesną konstrukcją, aby posiadać to rozwiązanie, stosowane nawet w Simsonach, Charcie i innych wiekowych pojazdach, jesli tak jest to winę za takie zachowanie świateł ponosi bezpośrednio rozładowany akumulator. Przyczyną tego może być zwarcie w instalacji elektrycznej, uszkodzony układ ładowania, dodatkowe odbiorniki itd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystkie derbiątka cierpią na słabe świecenie na postoju, prąd leci bezpośrednio z prądnicy dlatego tak się dzieje, się zastanawiam gdzie tu sens montowania akumulatora jak nawet rozrusznika senda nie ma.

jak wyjmiesz aku to zapalą się wszystkie kontrolki i migacze będą wariowały

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przygasają. Da rade tak zrobić żeby nie przygasały poprzez podpięcie świateł pod aku,jak wcześniej juz powiedzial kolega. Nie jest to takie glupie, bo jeżeli masz wszystko OK z elektryką to podczas jazdy akumulator Ci sie podladowuje.

Roboty podobno dużo z tym niema,tylko trzeba ogarniac temat elektryki, żeby wszystko dobrze podopiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

Nieprawda.

 

Zależy to od konstrukcji. Wydaje mi sie, że senda jest na tyle nowoczesną konstrukcją, aby posiadać to rozwiązanie, stosowane nawet w Simsonach, Charcie i innych wiekowych pojazdach, jesli tak jest to winę za takie zachowanie świateł ponosi bezpośrednio rozładowany akumulator. Przyczyną tego może być zwarcie w instalacji elektrycznej, uszkodzony układ ładowania, dodatkowe odbiorniki itd. Pozdrawiam

 

 

Nie masz racji! Tam wszystko jest jak należy po prostu 50ccm tak mają. Nawet nowiutkie TZR też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji! Tam wszystko jest jak należy po prostu 50ccm tak mają. Nawet nowiutkie TZR też...

 

Simek seri s51, Chart, moja Gilera i jestem pewien, wiele innych też. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...