Skocz do zawartości

Jakie lusterka byscie wybrali..?


JareG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginaly, czy moze nowe custom'owe..?

Najchetniej kupilbym takie, ale sprzedawca chce nieco za duzo siana za nie (zyczy sobie 100 zeta, wycenilem je na 60-70 zl) - moze ktos ma takie (dokladnie takie, moze nozka moglaby byc nieco dluzsza..) lustereczka na stanie, i mu zawadzaja..?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moim zdaniem te lusterka,które pokazałeś nie wyglądają za ciekawie.(ale przynajmniej dobrze w nich widać):biggrin:

 

polecił bym

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1003

 

albo

http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=1009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, moim zdaniem te lusterka,które pokazałeś nie wyglądają za ciekawie.(ale przynajmniej dobrze w nich widać):)

I wlasnie o to chodzi, plus jak najwieksza zgodnosc ze stanem fabrycznym

 

polecił bym

(..)

albo

(..)

Zupelnie nie dla mnie takie lustereczka :biggrin:

.. no i zupelnie niewiele w nich mozna zobaczyc.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem! JareG, najlepiej wrzuć zdjęcie gotowego moto, albo przynajmniej widok kierownicy. Prostokątno-owalne :crossy: oryginały sa zleksza wielgie... te okrągłe tyż. W Virago dawno temu miałem lusterka okrągłe z H-D (przynajmniej tyle :rolleyes: ). Średnica była mniejsza od oryginałów, ramię bardziej zbliżone do poziomu niż pionu i przy kierownicy-kozie nawet ładnie się to prezentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem! JareG, najlepiej wrzuć zdjęcie gotowego moto, albo przynajmniej widok kierownicy.

Lakiernik ma skonczyc robote na sobote, na razie wyrwalem od niego blotnik na tyl zeby zamontowac modul zapl., lampe, amory, i ogolnie caly tyl zlozyc do kupy.

Kierownice zakupilem, ladna (IMO) jest - moge polecic wytworce (wybralem 25mm i srednia wysokosc).

Musze chyba jakas pale zakupic i popilnowac mechanika, i lakiernika (w linii prostej kilkaset metrow) - bo inaczej to zawsze maja cos pilniejszego do roboty :icon_mrgreen::( :lapad:

 

Prostokątno-owalne :crossy: oryginały sa zleksza wielgie... te okrągłe tyż. W Virago dawno temu miałem lusterka okrągłe z H-D (przynajmniej tyle :rolleyes: ). Średnica była mniejsza od oryginałów, ramię bardziej zbliżone do poziomu niż pionu i przy kierownicy-kozie nawet ładnie się to prezentowało.

No caly czas szukam czegos, co by mi pasowalo. To sie rowniez tyczy sygnalu (ma byc pomiedzy cylindrami, z boku), manetek i takich tam pie**ol.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na allegro i jest tego w piguły i jeszcze trochę. Kierownica będzie pasowała :rolleyes: Na tyle, na ile Cię znam, to chcesz dobrać lusterka ze smakiem. Także wszelkie unowocześnienia, jak przesłodzone ozdobniki, wycinane ramiona, szpiczaste łezki odpadają... zresztą w klasycznym intruzie gryzłoby się to ze stylem.

 

http://moto.allegro.pl/item173386343_luste...uki_stopka.html - te albo inne jeszcze, ale nie chcę zaśmiecać posta. U tego Goscia wybór jest spory, a i ceny przyzwoite. Klaksony też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na allegro i jest tego w piguły i jeszcze trochę.

I owszem. Ale albo jakosc jest taka sobie, albo np. mocowanie elementu okraglego mi nie pasuje, tak jak w tych nizej wymienionych przez Ciebie (tez je mam na oku, nawet zapytanie wyslalem w zwiazku z tym mocowaniem..)

 

te albo inne jeszcze, ale nie chcę zaśmiecać posta. U tego Goscia wybór jest spory, a i ceny przyzwoite. Klaksony też.

Chcialbym lusterka z konkretnym mocowaniem, widac je wyraznie ponizej:

lusterka-okragle-v2.gif

 

A klakson, ktory by mi sie podobal tez znalazlem - tyle, ze sprzedawca wycenil go na 120 zeta (dalbym mu polowe, maksymalnie 80 zl w zaleznosci od wielkosci..)

klakson-v2.gif

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ceną klaksona przesadził ;) Wyraźnie widać, że chrom nie jest najlepszy już.

Mnie chodzi o wyglad, i o jakosc. Te powszechnie sprzedawane sa jakby ze sreberka po czekoladzie :notworthy:

Zapewne skonczy sie tak, ze chwilowo zamontuje takie 'poczekoladowe' cos, i bede szukal czegos solidnego.

Problem lusterka pewnie w podobny sposob rozwiaze (=cos tam wygrzebie mi kolega, a ja bede szukal) ;) Jakos nie chce mi sie wydawac kasy na cos, co i tak przy pierwszej okazji pociagne z glana i pojdzie precz..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o wyglad, i o jakosc. Te powszechnie sprzedawane sa jakby ze sreberka po czekoladzie :)

Zapewne skonczy sie tak, ze chwilowo zamontuje takie 'poczekoladowe' cos, i bede szukal czegos solidnego.

Problem lusterka pewnie w podobny sposob rozwiaze (=cos tam wygrzebie mi kolega, a ja bede szukal) :) Jakos nie chce mi sie wydawac kasy na cos, co i tak przy pierwszej okazji pociagne z glana i pojdzie precz..

 

odpowiem tak: tylko sie nie bierz tego za bardzo do siebie:

- wybierzesz i tak takie lusterka ktore tobie sie podobaja (tak wnosze po odpowiedziach twoich na opinie innych forumowiczow) - twoje prawo

- ale narzekajac na ceny to juz troche przesadzasz - masz towar uzywany wyceniony przez sprzedajacego (to jest jego prawo) jak sie nie zgadzasz co do ceny to napisz do goscia mejla i poczekaj na odpowiedz.

ja bedac "sprzedajacym" mialbym w nosie takiego kupujacego. Mam wrazenie ze chcialbys uslyszec od ludzi ze ci sprzedajacy to debile bo chca za taka cene cos pchnac - a to nie prawda - cena orginalnego (nie zamiennika z louisa) klaksonu do intruda kosztuje duzo wiecej - tak samo z lusterkami - a ty chcesz za cene jak za plastik kupic funkiel nowki metalowe lusterka z lustrami wypuklymi i najlepiej jeszcze zafoliowane (w sensie nowe) - cos tu nie gra nie uwazasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli szukasz orginalnych lusterek do Intrudera akurat takie posiadam bo zmienilem u siebie na inne a orginalne mi zostaly wiec jesli cie interesuja to zapraszam na privat to moze sie dogadamy.Tylko lusterka sa od VS 1400 ale to bez roznicy bo gwinty sa takie same wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem tak: tylko sie nie bierz tego za bardzo do siebie:

- wybierzesz i tak takie lusterka ktore tobie sie podobaja (tak wnosze po odpowiedziach twoich na opinie innych forumowiczow) - twoje prawo

To nie do konca tak jest - ja po prostu wiem czego chce, ale jesli ktos mnie przekona, ze lepiej jest przykladowo zakupic lusterka z mniejsza srednica to moge zmienic zdanie.

 

- ale narzekajac na ceny to juz troche przesadzasz - masz towar uzywany wyceniony przez sprzedajacego (to jest jego prawo) jak sie nie zgadzasz co do ceny to napisz do goscia mejla i poczekaj na odpowiedz.

 

Tak tez zrobilem. I nie doczekalem sie odpowiedzi (2 dni minely).

 

ja bedac "sprzedajacym" mialbym w nosie takiego kupujacego. Mam wrazenie ze chcialbys uslyszec od ludzi ze ci sprzedajacy to debile bo chca za taka cene cos pchnac - a to nie prawda - cena orginalnego (nie zamiennika z louisa) klaksonu do intruda kosztuje duzo wiecej - tak samo z lusterkami - a ty chcesz za cene jak za plastik kupic funkiel nowki metalowe lusterka z lustrami wypuklymi i najlepiej jeszcze zafoliowane (w sensie nowe) - cos tu nie gra nie uwazasz?

Nie uwazam :P

Po pierwsze primo, to omawiany przez nas facet sprzedaje nie nowki, ale uzywki i to wcale nie super jakosci (musialbym i tak dawac je do reanimacji) - czyli kupuje wlasciwie zlom, tyle ze z dobrego materialu. Po drugie primo, jesli masz nowa oryginalna czesc to mozesz oczywiscie chciec ceny jak z serwisu.. i moze spotkasz jelenia, ktory Ci tyle da. Bo np. ja wolalbym pojsc do serwisu i tam kupic, tym bardziej, ze mam znaczne znizki (co najmniej 20%, ale czesto 30-40% - przynajmniej w ASO Mercedesa :P).

 

No i na koniec: majac w nosie takich sprzedajacych jak ja stracilbys okazje to dobrego zarobku. Bo ja sie nie targuje - musisz tylko dac realna cene, co wcale nie oznacza sprzedazy za darmo. Poza tym, lubie kupowac czesci hurtem, czyli od tego czlowieka od klaksonu kupilbym od razu interesujace mnie lusterka i byc moze kierunki. Olewajac mnie, facet nie sprzedal zadnej z tych czesci. A na graty do Intrudera jak dzis podliczylem do tej pory wydalem prawie 2900 zl (minus 500 na materialy eksploatacyjne, ktore i tak musialbym zakupic) - czyli co, jestem dobrym klientem, czy lepiej miec mnie w nosie? :notworthy: :notworthy:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka, ktore sie Tobie podobaja pochodza z shadowki,

Zgadza sie, ale pasowac do Intrudera pasuja ;)

 

lusterka ktore nazwales customowymi mialem w swojej starej 800, sprawdzaja sie super, naprawde moge je polecic,

OK, dzieki za 'polecenie' :)

Dzis znalazlem jeszcze cos innego, i w sumie takze mi sie podobaja: Allegro

Co prawda nie sa okragle, ale wygladaja na dobrze wykonane (ino te srubki kontrujace.. :)), i maja ladny design. I mam do sprzedawcy calkiem blisko, wiec chyba odpale wrotki i odwiedze Koronowo :biggrin:

 

lusterka-prostokatne-v3.gif

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik ma skonczyc robote na sobote, na razie wyrwalem od niego blotnik na tyl zeby zamontowac modul zapl., lampe, amory, i ogolnie caly tyl zlozyc do kupy.

Kierownice zakupilem, ladna (IMO) jest - moge polecic wytworce (wybralem 25mm i srednia wysokosc).

Musze chyba jakas pale zakupic i popilnowac mechanika, i lakiernika (w linii prostej kilkaset metrow) - bo inaczej to zawsze maja cos pilniejszego do roboty :D:( :icon_mrgreen:

No caly czas szukam czegos, co by mi pasowalo. To sie rowniez tyczy sygnalu (ma byc pomiedzy cylindrami, z boku), manetek i takich tam pie**ol.

Parę słów w temacie ktory przerabiałem : Ta kiera nie jest calowa, ale chyba o tym wiesz-nie wiem jak Ci siądzie na riserach, do tego dochodza mocowania klamek plus manetki pod wymiar calowy(25,4).(Pod manetki prawdopodobnie bedziesz musiał robić podwinięcia)_. Jesli chodzi o lusterka to przymierzałem okragłe i prostokątne-jak mówia to kwestia gustu, ale zdecydowanie bardziej leżały mi prostokątne.Te ktore pokazałeś jako ostatnie sa całkiem.. całkiem. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...