Skocz do zawartości

Szlif na początek...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem właśnie ze szpitala i przed chwilą napisałem długiego i opisującego wszystko posta, ale coś się porąbało się skasował, teraz nie mam siły już tego pisać, powiem tylko że jestem wqrwiony bo przez ślepego puszkarza miałem niezłą kaszane, jestem poobdzierany moto też dostało, ale i tak można powiedzieć że skończyło się względnie szczęśliwie, "ja pana nie widziałem" - tyle usłyszałem :crossy: , tak tak ale do winy się nie przyznał pajac jeden, ale policjant nastraszył go żę w sądzie raczej przegra i będzie go to więcej kosztować więc podpisał oświadcznie i sprawa była załatwiona "bez udziału policji", w szpitalu potem 1,5h na chirurga czekałem, ogólnie mam dość tego państwa, policji też sie trzeba było prosić żeby była łaskawa przyjechać, szczegóły podam jak ochłone, póki co lece do wyrka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia życze.

ja też zaczołem tak sezon ale 5 lat temu tylko u mnie skończyło się mechnicznym zespalaniem kości przedramienia czyli blacha I po 9 śrub na kość operacja trwała 3 godziny a po dwóch latach wyjecie zespolena teraz ma tylko dwa suwaki na reku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie ze szpitala i przed chwilą napisałem długiego i opisującego wszystko posta, ale coś się porąbało się skasował, teraz nie mam siły już tego pisać, powiem tylko że jestem wqrwiony bo przez ślepego puszkarza miałem niezłą kaszane, jestem poobdzierany moto też dostało, ale i tak można powiedzieć że skończyło się względnie szczęśliwie, "ja pana nie widziałem" - tyle usłyszałem :banghead: , tak tak ale do winy się nie przyznał pajac jeden, ale policjant nastraszył go żę w sądzie raczej przegra i będzie go to więcej kosztować więc podpisał oświadcznie i sprawa była załatwiona "bez udziału policji", w szpitalu potem 1,5h na chirurga czekałem, ogólnie mam dość tego państwa, policji też sie trzeba było prosić żeby była łaskawa przyjechać, szczegóły podam jak ochłone, póki co lece do wyrka

 

Kazdy kto przezyje wypadek juz bedzie jezdzic ostrozniej.Wiec przezyles,fakt jestes na pewno wku**wiony,ale na przyszlosc bedziesz miec oczy wkolo glowy,a moze navet w tyłku i unikniesz nawet takich sytuacji.

 

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i doprowadzenia moto do stanu sprzed wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję i życzę rychłego powrotu do zdrowia (Twojego) i stanu pierwotnego (maszyny).

 

A nt. katamaraniarzy nie będę się rozpisywał - robiłem to już wielokrotnie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zeby to było traktowane jako ot. mam mnoswto kolegow ktorzy pracuja zawodowo jako kierowcy ja tez troche smigam na 4koleczkach ponad 100 tysi rocznie. wiecie co jest najgorsze u nas w spoleczenstwie nie ma tego wyrobionego przyzwyczajenia do dwoch kolek na ulicy, tak jak np we wloszech widzieliscie ile tam zasze skuterów i tych innych smiesznych malych moto ??? dla nich to normalne u nas przez pol roku jest slisko i wszyscy patrza zeby tylko nie wjechac komus w tylek a potem robi sie ciepło i cały wzrok skupia sie na laseczkach ktore po zimie pokazuja swoje wdzieki. mamy naprawde ciezki kawałek chleba z tym lataniem na moto. ehhh. zycze ci ziomku szybkiego, powrotu na :icon_mrgreen: wazne ze to nic ppowaznego. pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...