Skocz do zawartości

moto dla dziwczyny o wzroście 155cm


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

kolezanka dlanuje robic prawko A i B juz sie zapisala i myśli intensywnie o moto.... jeszcze nigdy nie miala nic ale na punkcie moto oszalała ;D

 

tylko mały problem ona jest hmmmm NISKA

i ja oprócz skutera dla niej nic nie widze a ona na skuter to nawet nie wsiadzie...

 

czy jest jakies fajne niskie moto jak na pierwszy... ? jej typ to enduro ale tu to wogole juz odpada z wysokoscią ... chociaz moze jakas 125 sie znajdzie? ja nie mam pojecia co :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakis chopper :banghead: Niskie sa te krążowniki ... Jesli chodzi o enduro, to moze ta Honda XL 125 ... fakt, jest niska, ale niewiadomo czy i tak nie bdzie miala problemow ...

Pozdrawiam :biggrin: Piekna pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hmmm, przy motocyklu terenowym jest jeszcze problem odpalania i ewentualnego podnoszenia ;) więc może środek ciężkości mógł by być nieco niżej.

 

Może mała Honda Rebell albo Yamaha SR (250)?

Miałam znajomą która mimo niewielkiego wzrostu całkiem dobrze sobie radziła na Rebelce....

 

Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje honde rebel 125 moja siostra ma taki sprzet (158cm wzrostu i 52kg wagi) mysle że to moto jest idealne do nauki niski środek cięzkości mała masa a pozatym to jest praktycznie bez awaryjne i ekonomiczne 4T!!! rebelki sa tanie za 3000-3200zł można wychaczyc całkiem ładną sztuke z 96-98 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to :

 

Honda Rebel

Suzuki GN 125-250

Yamaha SR 125-250

Kawasaki Eliminator 125..

nie mam pojęcia co jeszcze by podchodziło..

chyba że ścigawki to TZR, RS, NSR, CBR 125..

 

z enduro raczej chyba kiepsko przy tym wroście, może koleżanka będzie sięgała palcami ale co z tego jeśli nie będzie mogła utrzymać sprzęta na nodze.. ?

Edytowane przez krzychuu_ktm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...