Skocz do zawartości

kufer centralny


Rekomendowane odpowiedzi

mialem ( nadal mam) kappa, ale podczas wywrotki dostaly troche w dupe plastiki, naderwany jest 1 zaczep w kufrze oraz zaczep glowny w podstawce, wiec mysle zeby kupic nowy i znalazlem cos takiego

http://www.allegro.pl/item171197156__kufry..._dwa_kaski.html

 

czy bedzie to w miare dobre ?moze ktos juz ma taki ? oczywiscie sugeruje sie cena, bo nie mam zamiaru dac 600 zl za kufer powiedzmy kappa.

 

albo...

czy mozna naderwane plastiki jakos naprawic ?slyszalem o spawaniu plastiku, ale nigdy nie widzialem tego na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem toto w rękach, i nie polecam. jakość zdecydowanie nie jest warta ceny. jeśli już szukasz czegoś w kategorii "oszczędnościowej" to moto-detaile z louisa - cena znośna, a jakość do przyjęcia (kilku znajomych z takimi śmiga)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki nowy do sprzedania.

Licytację ustawiłem od 1zl bijcie się :banghead:

 

http://allegro.pl/item173009503_kufer_repl...appa_kufry.html

 

 

EDIT: Jak się dogadamy to mogę wcześniej zakończyć aukcję.

KONTAKT

GG 2022449

Edytowane przez Rafal_akros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest oferta zestawu kufrów Krauser ze stelażem nr 173259395 (nie wiem jak wstawić link ) Czy ktoś wie czy będą pasować do XJ600 (1999)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=173259395

mnie pokazuje: EINHELL Odkurzacz do liści ELS 2450 fak+2LG (numer 173259395)

kuferków krausera jest kilka, nie wiem o który ci chodzi. a stelaże: a/ są dedykowane do modelu, b/ wymagają adapterów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=173259395

mnie pokazuje: EINHELL Odkurzacz do liści ELS 2450 fak+2LG (numer 173259395)

kuferków krausera jest kilka, nie wiem o który ci chodzi. a stelaże: a/ są dedykowane do modelu, b/ wymagają adapterów

jsz

Sorry, przekłamanie w numerze, prawidłowy numer aukcji to 173259385.

Co prawda brak kluczy ale cena jak na razie całkiem, całkiem tylko czy to pasuje do XJ600 Div.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, przekłamanie w numerze, prawidłowy numer aukcji to 173259385.

Co prawda brak kluczy ale cena jak na razie całkiem, całkiem tylko czy to pasuje do XJ600 Div.

 

brak kluczy: zanim kupisz kufry, sprawdź ile będą kosztowały bębenki z kluczami. żeby nie oddać skórki za wyprawkę

dwa: pasować będą, jak zrobisz adapter do stelaża, czyli jakieś łączniki, którymi przykręcisz stelaż do moto

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te tanie kufry mozna sobie o d... rozbic

nie dosc ze ich zamkniecie jest na wierzchu i ta pseudo klapke mozna nawet kluczem do zamka podwadzic i kufer otwarty

pozatym lacznie kufer - plyta jest kiepskie i lubia sie odpiac na doklach

nie polecam kupowac- moj odpadl po tygodniu, kupilem givi na 2 kaski za 470 zl - i to jest jakosc !!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...